kapitola II

5. března 2008 v 18:45 | Já=) |  My feelings
Tak jsem si pospíšila a ještě teď napsala druhou kapitolku. Doufám, že nebude moc strašná =)
Frank:
Zrovna jsem hrál na compu 'The world of Warcraft', když někdo začal bušit na dveře. "Kdo mi v tomhle nečase může něco chtít?" pomyslel jsem si a uložil rozehraný level. Po otevření dveří následoval opravdu veliký šok. Byla tam osoba, kterou bych nejmíň čekal - Gerard. Pozval jsem ho dovnitř, velice rád, že ho zase vidím. Teď byl celý zmoklý a tekla z něj voda.
"Ahoj Franku." řekl a plaše se na mě podíval.
Zírali jsme na sebe jak kdybychom se roky neviděli. Můj mozek se vzpamatoval jako první.
"Přinesu ti ručník a suchý oblečení" nabídl jsem. "Dřív než mi tu uděláš rybník."
Gee se převlékal a já zatím šel udělat čaj. 'Kde se tu teď bere?' honilo se mi hlavou. 'Nikdy se neukáže a Teď si to ke mně namíří v takovym slejváku...' Brzy se mi ale myšlenky ustálily 'Vždyť je to fuk, hlavně že je tady.' usoudil jsem a pokládal tác na stůl.
"proč si vlastně přišel?" To bylo snad jediné, co mě teď zajímalo.
"Zabloudil jsem a najednou stojím před tvým domem..." Hm, tak to ať si vykládá někomu jinýmu. Nejsem blb. Přece za tím musí být něco jinýho.
Seděli jsme proti sobě a nikdo nic neříkal. Gerard se na mě pořád tak divně plaše díval, jakoby něco provedl. Tohle ticho už mě začínalo dost štvát.
"Máš hlad?" řekl jsem abych přerušil tu napjatou atmosféru. Gee váhavě přikývl a já se zvedl a odešel do kuchyně udělat toasty.
.
Gerard:
Stál jsem tam a civěl na Franka. Neviděli jsme se takovou dobu... i on na mě bezpřestání zíral. Já si prohlížel každý jeho rys obličeje a vychunával si jeho vůni. On na mě koukal udiveně s mírně pootevřenou pusou, jakobych byl vodník. Což taky odpovídalo situaci.
"Přinesu ti ručník a čistý oblečení než mi tu uděláš rybník." řekl Frankie a odešel. 'On snad umí číst myšlenky' udiveně jsem si pomyslel a usoudil, že se mi to později může hodit...
Chytil jsem cíp Frankovi mikiny, kterou mi podal a zhluboka se nadechl. Ta krásná vůně... Odešel udělat čaj, takže jsem se mohl v klidu a bez následků převléci do jeho oblečení. Na monitoru počítače byla rozehrána má oblíbená hra. 'Vždyť tohle je to CD co jsme s Mikeym nemohli najít!' vzpoměl jsem si jak si Frankie ode mne půjčoval 'World of warcraft'. Úplně na to za tu dlouhou dobu zapomněl a já si koupil nový. Uvelebil jsem se na sedačce a čekal na Franka. V duchu se mi odehrávaly dialogy, které nejspíš budou realitou, až zjistí, že ho miluju.
"Proč si vlastně přišel?" zeptal se Frankie a pokládal dva horké čaje na stůl. Má odpověď byla pravdivá, ale vypadal jakoby mi nevěřil. Mé oči na něj koukali a já si přál, aby opravdu uměl číst myšlenky. Vždyť už mu to muselo být jasné! Odhodlal jsem se mu to říct, ale nic ze mě nevypadlo. Asi ještě nebyla ta správná chvíle. Frank vždy říkal, že je strašně těžké říct holce, že ji milujete, ale co teprve, když to chcete říct heterosexuálnímu klukovi?! Konečně se chystal něco povědět. 'Snad slyšel mé myšlenky! Snad tohle utrpení skončí!' Přál jsem si ze všech sil.
"Máš hlad?" vypadlo z něj a já měl pocit, že si začnu rvát vlasy. Místo nějakého násilí jsem ale radši přikývl. Aspoň budu mít čas si srovnat myšlenky.
"Gerarde seš srab!" znovu jsem zašeptal a dál chodil po pokoji. Z rohu psacího stolu na mě koukala stará fotka mě a Frankieho. Proč všechno nemůže být jak dřív? Frank se brzy vrátil a společně jsme jedli.
"Já už to dál nemůžu vydržet!" vykřikl jsem a on se na mě udiveně podíval.
"Co se děje?" nechápal.
"Je to tak těžký říct. Nemůžu takhle dál. Ničí mě to!" to podstatné avšak stále zůstávalo uvnitř. Nedokážu to.
Frankie si ke mě přisedl a zlehka uchopil mou levou ruku.
"Gee, pověz mi to. Pomůžu ti." zašeptal.
'Proboha to ne, ať se mě nedotýká! Myslí to dobře a nemůže vědět jak moc mě rajcuje...' Jako naschvál mě musel obejmout.
"Vždy budeme kamarádi. V dobrém i zlém. Mě můžeš věřit a víš to."
To už jsem nevydržel a musel se jít rychle uspokojit na záchod. 'Gerarde můžeš si za to sám!' říkal mi hlas v mé hlavě a já si rychle rozepínal pásek u kalhot. Konečně v klidu. Začal jsem si ho honit a z koutků úst mi mezi steny párkrát zaznělo i Frankovo jméno. Netrvalo dlouho, než jsem se udělal. Po celém těle se mi rozlila nádherná slast a rukama jsem se musel chytit stěny. V hlavě mi stále hrálo jeho jméno a smíchané pocity. Když to přešlo, Udýchaně jsem si znova nandal kalhoty a chtěl vyjít ven, jenže jsem celým tělem narazil přímo do Frankieho...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Laivine Laivine | Web | 5. března 2008 v 19:57 | Reagovat

áááá!!! fůůůůj!!! ááááá!!!

EEEEE!!!

on ho určitě slyšel, jak masturbuje a říká u toho jeho jméno...ááááá!!!!

2 Laivine Laivine | Web | 5. března 2008 v 19:57 | Reagovat

fuj

3 Laivine Laivine | Web | 5. března 2008 v 19:58 | Reagovat

představa geeho jak si ho na záchodě honí a křičí Franku! no blééé

4 Laivine Laivine | Web | 5. března 2008 v 19:59 | Reagovat

ale těším se na další díl

a je to hezký (jako hezky napsaný...ale občas ten obsah trochu...mno...ehm)

5 Anique Anique | Web | 7. března 2008 v 20:43 | Reagovat

fajn,teď jsou dvě možnosti - buď mu vletí do náruče nebo ho pošle tam kde slunéčko nesvítí.jsem pro první možnost:)

6 JitkaVampire JitkaVampire | 23. května 2008 v 17:55 | Reagovat

ježiši ten příběh je fakt úžasnej,měla bys vidět můj první...skvěle se to vyvíjí!!!

7 fallen angel fallen angel | Web | 16. října 2008 v 20:37 | Reagovat

heh protože je to celkem dlouhy byla bych pro aby to bylo jak řika druha možnost x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama