kapitola III

7. března 2008 v 23:10 | Já=) |  My feelings
Tak je tu další pokráčko=)

Frank:
Gerard se choval fakt divně.
"Já už takhle dál nemůžu!" řekl najednou. No, teda to spíš vyjekl..
vůbec jsem nechápal co se mu stalo, tak mi nezbylo nic jinýho, než se ho jednoduše zeptat.
"Je to tak těžký říct. Nemůžu takhle dál. Ničí mě to!" tvářil se opravdu zoufale. Asi jako já tenkrát na mostě.
"Gee, pověz mi to. Pomůžu ti." myslel jsem to fakt dobře. Nechtěl jsem ho urazit nebo tak něco, jenže se mi to nejspíš moc nepovedlo. Moje ruka zlehka uchopila tu jeho a Gerard sebou výrazně cukl. Znepokojilo mě to.
"Pamatuj si: Vždy budeme kamarádi. V dobrém - i ve zlém!" pokusil jsem se ho obejmout, ale on vyděšeně uhnul a s výmluvou, že musí na záchod odešel pryč.
'Udělal sem mu něco?' hrálo mi v hlavě. 'Co je špatně?' Najednou mi to všechno začalo docházet. Nezdržoval se se mnou v jedné místnosti příliš dlouho. Při mém pohledu vždy klopil oči. Při řeči byl značně nervózní a napjatý. A teď se vyhnul objetí a odešel na záchod. 'Že by...? Ne, to není možný, Gerard přece není....ale je!' mé myšlenky byly v tuto chvíli hodně zmatený a měl jsem víc zvědavosti než rozumu, tak jsem tam šel...
Říkal jsem si, že to není možný, že Gee přece není teplej, ale všechno tomu naznačovalo a na záchodě se to ještě potvrdilo. Ten debil tak spěchal, že si zapomněl zavřít dveře a já všechno viděl na vlastní oči. Ještě k tomu vzdychal moje jméno! Stál jsem mu za zádama, koukal na něj, on si mě vůbec nevšiml. Až když se dodělal a otočil se. V jeho očích byl ten nejhorší výraz, jaký kdy dokázal mít. Bylo mu strašně trapně a nevěděl co má dělat. No, to já taky ne. Zíral jsem na něj bez přestání, šokem nebyl schopen jediného slova. Takovou trapnou chvilku zažije málokdo...Gee se ale najednou otočil a utíkal pryč.
"ne! Počkej kam chceš jít?" volal jsem za ním, ale dělal, že mě neslyší. Vzal si kabát a vyběhl na tmavou ulici. Ani nezavřel dveře a tak místností projel ostře studený vzduch. Opravdu 'úžasná' atmosféra. Vyběhl jsem okamžitě za ním. Je to magor! Zbláznil se!
"Stůůůůj!!!"
.
Gerard:
Koukal jsem do těch krásných Frankových oříškových očí, přistižen při činu. Bylo mi neuvěřitelně trapně. Teď všechno věděl, anižbych mu to řekl. Ještěže se na nic neptal. Hlavou mi proběhlo snad tisíce myšlenek a už to tak bývá, že pachatel nejraději z místa činu prchá. Moje nohy automaticky utíkaly pryč. Popadl jsem kabát a vystřelil na studenou ulici. Frank za mnou cosi volal, ale já ho neposlouchal.
"Stůůůůj!!!" Až tohle mě probudilo. Sotva moje nohy zastavily, přehnal se přede mnou velký náklaďák. Frank mi zachránil život. Zhroutil jsem se na zem a začal nezastavitelně plakat. Zachránil život, který stejně už nemá cenu žít...
Další okamžiky si pamatuju matně. Jako ze snu. Cítil jsem Frankovi paže, jak mě táhl zpět dovnitř, pak mě pokládal na gauč a přinesl mi čaj. Muselo to trvat dobrou půl hodinu, než se můj mozek vzpamatoval.
"Promiň" zašeptal jsem.
Frank otevřel pusu. "Na nic se neptej!" já ho okamžitě přerušil a on jí zase poslušně zavřel. "Budu mluvit sám." Pak se ze mě chrlila ty dlouho zadržovaná slova jako kroupy. Vycházelo ze mě úplně všechno. Ta úleva, že už to namusím dál tajit! Frank neslyšně poslouchal a chápavě přikyvoval. Nakonec si ke mně přisedl a chytil mě za ruku.
"nikdy jsem ještě nelíbal kluka." svěřil se a vlepil mi na ústa vlhký polibek. Bylo to nepopsatelně krásný. Líbat se s někým, koho už dlouho milujete. Splnil se mi sen. Myslím, že i jemu se to líbilo, protože jsme tam spolu byli neskutečně dlouho. Když se ode mě konečně odtrhl, zůstal chvíli jen zírat. Já byl taky dost zaskočenej.
"Líbeš úžasně!" řekl překvapeně Frank. "To je to nejlepší, co jsem kdy zažil!" tak tohle bylo to poslední, co bych v tuto chvíli čekal.
"Já myslel, že jseš heterosexuál." divil jsem se.
"Hmmm, ale tohle bylo krásný."
"Jo, bylo" znovu jsme se pevně objali. Najednou se na mě dlouze zadíval.
"Já....vlastně ani nevím, jestli jsem heterosexuál." přiznal se mi a já byl skutečně udiven.
"Jak...jak to myslíš?" v mých očí se odrážela naděje.
"No, když jsem vždycky chodil jen s holkama, tak to přece nemůžu vědět..." na tom něco bude... Najednou jsem se začal strašně smát a Frankie se ke mně přidal. Alespoň dokud nás nenapadla jedna šílená věc. Ano, tamta.
Ovládla mě touha. Skočil jsem po Frankovi a začal ho vášnivě líbat. Nemohl nic dělat, ale přece jen se nakonec naše pozice obrátili a on si na mě sedl.
"Ne tak rychle." řekl. "S klukem sem to ještě nedělal!"
"A myslíš že já jo?" odsekl jsem.
"no, co já vim..." odpověděl a než jsem stačil něco namítnout, začal mě znova líbat.
Sundal mi tričko a já si sám začal rozepínat pásek u kalhot. Byl jsem strašně vzrušený a myslím, že on také. Když jsme byli oba nazí, otočil si mě pod sebou. Po chvilkovém zaváhání šel na doraz a já slabě vyjekl. Udělal to znova...a pak ještě jednou, opakovaně. Byl jsem blahem bez sebe. To, co jsem si tak dlouho přál konečně přišlo. A v ještě lepším podání. Frankie pode mne strčil ruku a začal mi ho honit. Přejížděl i po něm pomalu, ale velmi chtivě. Z koutků úst mu mezi úpěnlivými steny znělo mé jméno. Bylo to krásný. Celý jsem se třásl a vychutnával si tuhle jedinečnou chvíli. Rozhodně ne sám. Konečně to přišlo. Po celém těle se mi rozlila krásná slast a já věděl, že Frank teď prožívá to samé. Po odeznění jsem si ho přitáhl a dlouze ho políbil.
"Bylo to krásný!" zašeptal Frankie. "Nikdy bych nemyslel, že naše kamarádství skončí takhle."
"Jo...tohle je nejlepší den v mým životě." Na tváři se mi vytvořil úsměv a byl jsem opravdu šťastný...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laivine Laivine | Web | 7. března 2008 v 23:42 | Reagovat

ééé! fůůůj...nééé! proč jsem si to četla před spaním??? Panebože, co se mi teď asi bude zdát?! Nééé!

Budu blinkat

eee

jo, mimochodem, normálně by to takhle nešlo. Pokud to chtějí gayové dělat, musej si do zadku napatlat lubrikant, jinak by to prostě neklouzalo a ten druhej by se tam nedostal...jen taková technická připomínka.

Achjo, jani, kam ten svět spjěje...(spíš, kam moje nemravný představy na zvracení spějou...)

.

Byla jsem dneska nakupovat a mám spoustu super věcí! A taky čepičku! a fakt krásnou! A Tryčko! a fakt krásný! A ještě jedno tryčko! A fakt krásný! a Podprdu, a mikinu, a hádej jaké jsou...jsou fakt krá...

jsem magor...už z těch tvejch povídek magořím...pa.

2 NiKkusha NiKkusha | Web | 12. března 2008 v 19:18 | Reagovat

juuu♥♥♥ supeer idem citat dalsiii:P

3 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | E-mail | 4. srpna 2008 v 16:09 | Reagovat

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.. neprestan to pisat :D

4 fallen angel fallen angel | Web | 16. října 2008 v 20:40 | Reagovat

haha....... (nereš dneska se tlemim všemu xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama