kapitola X

15. března 2008 v 19:45 | Já=) |  My feelings
Frank:
Přišel ke mně Gerard. Vypadal dost naštvaně a vždy, když přišla řeč na jeho matku, mluvil s jistou nenávistí v hlase, až mi bylo Donny líto. Vždyť třeba chce udělat opravdu jen dobrý skutek. Gee tomu ale zřejmě nevěří.
"No tak, zlato, neber si to tak" zkoušel jsem ho uklidnit.
"Jak můžeš říct jen: 'neber si to tak', když moc dobře víš co mě čeká?!" obořil se na mne. "Přijede k nám nějaká fiflena a bůhví na jak dlouho!" v tom měl naprostou pravdu. Protože jsem neměl jak argumentovat, stačil jeden dlouhý polibek k tomu, abych ho trochu uklidnil. Asi se mi to povedlo, protože už nenadával a mluvil tišeji. Přiblížil se ke mně a zašeptal, že mě miluje a vždycky bude, i přes všechno zlé, co ho teď čeká. Pak jsme se zase dlouho líbali a Gee mi začal stahovat tričko. Cítil jsem jeho něžné doteky a chtěl víc. Moje ruce automaticky začaly rozepínat pásek u kalhot a zachvíli jsme leželi nazí na posteli. Gerard mě popadl za ruce a povalil na záda. Nemohl jsem se bránit - byl větší a silnější.
"Zítra ke mně přijede." řekl. "Slib že se mezi náma nic nezmění ať bude kdokoliv."
"Samozřejmě že se nic nezmění." nechápal jsem. Pak mi to ale došlo. On se bál, abych ho s ní nepodvedl. "Miluju jen tebe" zašeptal jsem a mile se usmál. To ho uklidnilo a začal mě vášnivě líbat. Nejdřív jen na ústa, pak po celém těle. Celý jsem se třásl vzrušením. Gerard mě pořád jen hladil a líbal. Nic jiného se mu asi momentálně dělat nechtělo, což mi ale docela vadilo. Ale mlčel jsem, jen mi z úst utíkaly hlasité vzdechy. Jemně jsem mu posunul hlavu níž, abych dal najevo co chci. Pochopil. Začal mi ho kouřit a já se cítil jak v nebi. Uměl to opravdu skvěle, takže netrvalo dlouho a já se udělal. Gee se vyčerpaně svalil vedle mě a oba jsme dýchali zrychleně.
Netrvalo dlouho a ležel pode mnou. Po něžných dotecích a polibcích jsem mu ho tam vrazil a on slabě vykřikl. Přirážel jsem častěji a rychleji. Bylo to strašně vyčerpávající, ale velmi krásný. Gee křičel mé jméno a vzdychal zároveň. Když vše odeznělo, jen jsme vedle sebe leželi a vzpamatovávali se. Přitulil jsem se k němu, hlavu si opřel o jeho hruď a potichu jsem oddychoval. Zanedlouho jsme si usnuli v náručí a probudili se až k ránu...
Gerard:
Probudil jsem ve Frankově náruči a po vášnivé noci se cítil skvěle. První, co jsem zahlédl byly jeho krásné oříškové oči.
"Dobré ráno" zašeptal a usmál se. Já začal vstávat a oblékat se, protože jsem si vzpomněl, že dneska má přijít ta holka. Docela mi to zkazilo náladu.
"třeba nebude tak špatná." snažil se mě uklidnit Frankie.
"Hm, to určitě."
"Pamatuj, že budeš moc přijít vždycky sem." řekl a já mu byl velice vděčný. Usmál jsem se a zlehka ho políbil.
Doma mě čekala máma a nešťastný brácha.
"No kde seš?" no, aspoň že neječí.
"Já byl...ehm..u Franka"
"ÁÁÁÁÁÁ" teď jsem to posral.
"Mami klid, nic jsem tam nedělal. Jen mi chtěl půjčit cédo." Hehe, když chci, tak umim lhát přímo skvěle. Mére mi to totiž uvěřila.
"Tak se posaď, za chvíli je tady."
Bylo to strašně trapný. S Mikeym jsme do sebe navzájem šťouchali a matka nás sledovala ostřížím zrakem. Teda když nekoukala na hodinky.
"Už má pět minut zpoždění" konstatovala. Jo, ta holka měla spoždění půl hodiny a jelikož matku štvou nedochvilný lidi, doufal jsem, že jí vyrazí. Ale když zazvonil zvonek a my slyšeli, jak jí mamka vítá, věděl jsem, že to bude peklo. Netrvalo dlouho a obě ženský vstoupili do obýváku a my pohlédli na naší novou spolubydlící.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laivine Laivine | Web | 15. března 2008 v 20:03 | Reagovat

krásný...zase mám obdobý, kdy mi tyhle úchylárny připadal pěkný...

Už se těším na pokráčko...

Milujte se a množte se!

Láska je láskaaa, když choděj kluci s klukamá!!!!

2 Kacenka Kacenka | Web | 15. března 2008 v 20:48 | Reagovat

je to uzasne!!v tom najlepsom prestanes ahh :(

3 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 19. března 2008 v 10:38 | Reagovat

ved to je na tom dobre...v najlepsom treba prestat..heh...teda aspon co sa pribehov tyka XD

4 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | E-mail | 4. srpna 2008 v 16:35 | Reagovat

ta noc :D ...

5 fallen angel fallen angel | Web | 19. října 2008 v 18:57 | Reagovat

mno tak to sem zvědavá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama