Kouzlo nebo náhoda?

23. března 2008 v 16:05 | Jannica |  Relativně normální
Taková trochu blbinka=) Nadpis by mohl být ještě 'Gee kouzlí' nebo tak něco.. :D Ale přečtěte si to..:) Jo a když sem psala ten konec, tak mi hrál zrovna titanic :D Takže si to asi dovedete představit...no nic, nebudu se vykecávat, prostě čtěte:-)


V pokoji bylo šero. Uprostřed seděl Gerard a cosi si mumlal. Proč mu to jen nedokáže říct? Proč se musí takhle trápit? Kdyby to řekl, buď by skončilo kamarádství, které tímhle způsobem stejnak nefunguje, nebo by se mu splnil sen. Frankie byl vždycky chápavý člověk, proč by ho teď neměl pochopit? Gerard usilovně přemýšlel a snažil se najít nejlepší řešení. Prostě přijde, řekne 'už delší dobu si pro mne něco víc než kamarád..' a bude čekat na následky...
"Ne, to nemůžu." pomyslel si. Neměl na to totiž dost odvahy. Pomalu vstal a začal se protahovat. Od dlouhého sezení ho všechno bolelo a byl celý rozlámaný. Potřeboval si trochu zklidnit mysl, tak šel na půdu. Možná se divíte, proč na půdu, ale Gerard to tam miloval, jelikož se mohl hrabat ve starých krámech a vždy přišel na jiné myšlenky.
Už dobrou půl hodinu se tam procházel a snažil se moc nedýchat ten prach. Očima koukal po podivných věcech a najednou pohledem zavadil o velmi starou knihu. Zaujala ho na první pohled, proto neváhal a vytáhl jí z toho bordelu. V místnosti byla moc velká tma, tak sestoupil dolů do svého pokoje, aby jí mohl lépe přečíst. 'Čarodějnictví' stálo na přední straně a nebyl tam připsán ani autor. Gerard docela věřil na takové věci, ale ne zase až tak moc, přesto knihu otevřel. Chtěl v ní najít naději, že by mu to s Frankiem mohlo vyjít. Rychle listoval všemožnými kouzlami, až našel heslo 'láska'. Nedočkavě začal číst nadpisy. 'Jak přičarovat lásku vysněné dívky' , 'Jak rychle ukončit dlouhodobý vztah..' , 'Jak urychlit seznámení...' Nic z toho Gerard nepotřeboval. Čím déle četl, tím více nedoufal, že tam hodící se kouzlo bude. Ta kniha byla opravdu stará a lidé nepočítali s homosexuálními vztahy. Najednou tam však spatřil vložený papírek. Byl napsán starobylým písmem a tak mu chvilku trvalo, než to rozluštil. 'Jak přičarovat oboustranou lásku u stejného pohlaví. Konkrétní osoby.' Gerard se zaradoval. Konečně to našel. Ihned si začal shánět potřeby pro kouzlení. Doprostřed pokoje postavil červenou svíčku s Frankovým jménem, které vyryl ostrou jehlou (a stálo ho to velký přemáhání). Okolo natrhal okvětní lístky z bílé růže a na kousek čistého papíru napsal 2 jména - své a Frankieho. Najednou si začal připadat strašně komicky. Co to vlastně dělá? Skoro nemohl uvěřit, že tady sedí před nějakou svíčkou a pokouší se přičarovat lásku. Začalo mu to připadat docela trapný. Ale usoudil, že to za pokus stojí a ten člověk, co kouzla psal to měl jistě ověřené. Začal tedy myslet na své přání, zapálil svíčku a přečetl si návod. Poté třikrát zopakoval nějakou magickou formulku a nepřestával v duchu přemítat Frankovo jméno. Asi po čtvrt hodině svíčku přikryl sklenicí, aby zhasla. Sfoukávat se totiž nemají. Uklidil všechny přísady, včetně bílých lístků, které schoval do papírového pytlíku a uložil do šuplíku. Dočetl se, že nejpozději do deseti minut by měla ta osoba přijít. Seděl na poseli a čekal. Uběhlo pět minut a Frankie nikde. Uběhlo deset minut. Gerarda začínal od sezení bolet zadek, ale ještě pořád trpělivě čekal. Frankie se ale ani po patnácté minutě nedostavil. Gee vztekle vyskočil.
"Jak jsem mohl bejt tak naivní?!" zlobil se na sebe. "Takový blbý kouzla mi přece v ničem nepomůžou!" sotva to ale dořekl, zazvonil zvonek. Málem to s ním seklo. Rychle běžel ke dveřím a prudce je otevřel. Čekalo ho ale hodně velké zklamání. Místo Franka tam stála jakási paní.
"Co potřebujete?"
"Ale, tam na chodníku zkolaboval jeden muž. Asi potřebuje pomoc..." odpověděla.
Gerard vyšel ze dveří a polekal se. Na chodníku ležel Frank a vůbec se nehýbal.
"Frankie! Co je ti?" zděšeně se ptal.
"Vypadá to, že ho znáte. Tak já půjdu. Postarejte se o něj.." řekla ta paní a odešla.
Gee vtáhl Franka dovnitř a položil ho na gauč.
"Frankie! Co je ti?" zeptal se. Žádná odpověď. Podložil mu tedy hlavu několika polštářemi a donesl sklenici čisté vody. Poté si sedl vedle toho nehybného těla a zkontroloval tep. Byl naštěstí v pořádku.
"Jak že se dělá ta resustitace?" ptal se sám sebe Gerard. "Srdeční masáž, umělý dýchání..."
Začal raději tou srdeční masáží, jelikož se bál, co by se mu stalo při dýchání z úst do úst. Frankie se ale pořád nehýbal, tak musel přestoupit na obě varianty. Zkontroloval, jestli nemá v puse žádnou překážku a opatrně mu vdechl do plic vzduch. Líbilo se mu to. Dýchal opakovaně a pravidelně kontroloval tep. Frankie se ale pořád nehýbal. Zkoušel to tedy znovu a znovu. Neúspěšně. Rozhodl se tedy zavolat záchranku a odešel k telefonu.
"Zkus mi dát ještě jednou to umělý dýchání! Třeba se teď proberu!" zazněl něčí polekaný hlas a Gerard se překvapeně otočil s telefonem v ruce. Přistoupil k Frankovi. Zdálo se mu to? Nebo lidé v bezvědomí mluví?
"Jak chceš, Franie." řekl. "Mě to teda nedělá žádný promlémy.."
Začal mu opět dýchat do plic. Najednou ho objaly ruce a nechtěly ho pustit.
"Gerarde.." vydechl Frank a vášnivě ho políbil. Leželi tam spolu v pevném objetí dlouhou dobu a pořád se líbali. Nikdo nechtěl přestat první. Mačkali se, jakoby se báli, že jim ten druhý uteče. Vychutnávali si tuto nádhernou chvíli. Nakonec spočinuli pouze v objetí, protože Frank chtěl něco říci:
"Gee?" oslovil ho. "Já...žádný umělý dýchání nepotřeboval.." krásně se usmál. Nejdřív sem byl opravdu v kómatu, ale potom mě probudily tvé rty a já nechtěl, abys přestal. Tak jsem to hrál.
"Ale...proč si byl v bezvědomí?" zeptal se Gerard.
"Šel jsem ti něco říct. Něco důležitýho." odmlčel se. "Jenže jsem se moc bál a trochu jsem se napil. Pak jsem z toho zkolaboval.."
"A...co to bylo? Cos mi chtěl říct?"
Frankie chvíli váhal. Pak se ale rozhodl mluvit.
"Já..já tě miluju Gerarde!"
Gee se mile usmál a letmo ho políbil. "Já tě taky miluju Franku. Už delší dobu, ale bál jsem se to říct.." přiznal a oba se rozesmáli. Ještě, že to tak dobře skončilo. A pomohlo Gerardovi to kouzlo? Kdyby Frank nezkolaboval, byl by tam včas... Vždyť to bylo tak náhlé...předtím Frankie žádnou lásku k Gerardovi nedával na jevo. Prostě jen tak přišel hned potom, co Gee dokouzlil a oba v sobě našli toho pravého. Byla to jenom náhoda? Nebo magie? Gerard později knihu už nikdy nenašel. Pátral po ní marně, ale bylo to, jakoby se vypařila. A po okvětních lístkách, které schova do šuplíku, nazbylo ani památky. Jen prázdný papírový pytlík...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angelic Scars Angelic Scars | E-mail | Web | 23. března 2008 v 19:24 | Reagovat

Wowo,tak toto bolo krásne :D

2 devilshe devilshe | 23. března 2008 v 20:15 | Reagovat

DRSNEE!! SI VEEELMI SIKOVNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 Night Butterfly Night Butterfly | E-mail | 24. března 2008 v 11:50 | Reagovat

wow, supeer:D

4 Laivine Laivine | Web | 24. března 2008 v 22:08 | Reagovat

pěkný...

5 NiKkusha NiKkusha | Web | 25. března 2008 v 10:31 | Reagovat

ty wolee:) to bolo ake krasne :P juuu... ja ked som to akurat citala tak mi hralo guns n´roses-november rain...:P:P:P juu

6 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 25. března 2008 v 10:36 | Reagovat

wow....kuzelna story...XD

7 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | E-mail | 3. srpna 2008 v 17:41 | Reagovat

Waaaaaaaau  to je krasnee vazne najkrajsi pribeh co som citalaa.. keby to tak bolo naozaj :)) ... MILUJEM ICH ...

8 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 12. října 2008 v 11:30 | Reagovat

Gee kouzlí...xDxDxDxD

perfecto...

9 fallen angel fallen angel | Web | 11. prosince 2008 v 11:41 | Reagovat

hehe to je dobrý xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama