My broken world - 1. kapitola

5. března 2008 v 17:05 |  My broken world
Měl jsem ho rád. Opravdu tak moc, jak jsem to jen dokázal. Byl pro mě úplně vším. Nadějí, životem! Nikdo mi to ale nevěřil. Lidé mu říkali, ať ode mne odejde, že mu ničím celý život, který takhle brzy skončí kulkou do hlavy z jeho vlastní ruky. Vždy, když jsem přemýšlel o Frankově sebevraždě, slzy mi tekly proudem. "Já ho nechci ničit!" Ano, opravdu jsem mu velice ubližoval. Bil jsem ho. I přes to, co mi říkal zdravý rozum. On mě ale taky moc miloval. Až příliš na to, aby ode mne dokázal odejít...
Jednoho dne jsem přišel domů. Kluci do mě pocestě nalili panáka, nevěděli, že i ta půl deci může mít takové následky. Byl jsem totiž nemocný. Psychycky a alkohol k tomu ještě dopomáhal. Vždy když mě sebemenší věc rozčílila, začal jsem řádit a být velice hnusný na okolí. Pak jsem toho velice litoval, ale už bylo pozdě. Někdy bych si přál vrátit čas... Zavřel jsem za sebou dveře a pověsil si kabát na věšák. Vstoupil jsem do místnosti, ale Frank tam nebyl. Pak se to ve mně zase začalo vařit a proti mé vůli mě ovládl vztek.
"Franku kde si?!" nikdo neodpovídal. "Heeeej kde si??!"
Na schodech byli slyšet kroky jeho bot, jak scházel dolů.
"Jé, ahoj Gerarde!" vesele nahodil a chystal se mě políbit na tvář. Jakmile však spatřil můj výraz v očích, začal se strachem couvat a tvářil se jak při popravě. "co-co se ti stalo? Co ti vadí teď? Všechno se napraví...bude to OK." opravdu se snažil.
"Já přijdu domu a ty si tvrdneš někde nahoře a ani mě nepřijdeš přivítat?!" vyštěkl jsem.
"Pro-promiň." Polekaně koktal. "Spal jsem..."
"Spí se ve dne ne v noci!!!"
"Já vím. Gee prosím, nezlob se. Prosííím!" z jeho hlasu bylo poznat, jak moc se mě bojí.
Já jsem už nic neříkal a místo toho ho prudce uhodil do tváře. Vyjekl bolestí a začal plakat. Pokoušel se utéci ven, ale já byl rychlejší. Popadl jsem ho a dal mu ránu do nosu tvrdou pěstí. Upadl. Ještě než stačil vstát, byl jsem u něj a kopal ho. Pořád a pořád... Najednou se nehýbal a já měl pocit, jakobych se probudil ze špatného snu. Podíval jsem se pod sebe na to bezmocné tělo a začaly mi téct po tvářích slzy. "Gerarde ty kreténe! Cos to kurva zase udělal!" křičel jsem. Bylo mi ze sebe opravdu špatně a moje tělo se znechuceně sesunulo vedle Frankieho. Brečel jsem asi deset minut, než mě to dočista přešlo a všechno se ve mně uklidnilo. Opatrně jsem podepřel Franka a posadil ho se slzami v očích na pohovku. "Promiň. Je mi to tak moc líto!..."
Frankie se probouzel k životu. Z nosu mu tekla červená a měl veliký monokl pod okem. Přisedl jsem si k němu a začal mu kapesníkem utírat krev, která se nyní promíchala s mými slzami.
"Panebože!" Zděsil jsem se. "Já...Já debil! Co ti to udělal?! Až mě to znova popadne, radši mě zabij než abych ti takhle ubližoval!"
"Gee, to je už dobrý." utěšoval mě a utíral mi slzy. "Já tě miluju, jak bych tě pak mohl zabít?"
"Já tě taky miluju." odpověděl jsem "A je mi ze sebe tak špatně..!"
"Ty za to nemůžeš" stále mě konejšil. "To ta nemoc"
"Hm, nemoc... ale někdy si říkám, že by pro ás oba bylo lepší, kdybych se ani nenarodil..." se slzami v očích jsem nahlas přemýšlel a dlouze si prohlížel Frankův zubožený obličej.
"Tohle nikdy neříkej! Si ten nejúžasnější člověk na světě i přes to všechno co děláš!"
"Ale já ti tak moc ubližuju...Nechci!"
"Já vím" zašeptal a vlepil mi na tvář krvavý polibek.
Objímali jsme se tam snad tři hodiny. Nechtěli jsme se pustit, jakoby se báli, že jeden druhého ztratíme. Nakonec mi Frankie usnul v náručí a já brzy na to spal také.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Laivine Laivine | Web | 5. března 2008 v 18:41 | Reagovat

je to pěkný...ale nějak se mi začínají zase víc líbit heterosexuálové. Já newim, vždycky si přečtu nějakou homo povídku, hrozně se mi líbí, ale když si přečtu pár dalších začíná se mi z toho občas dělat nevolno...Ale pak si to přečtu někdy ještě jednou a zase mi to přijde pěkný...chjo. Mno nic...

Ale je tom fakt pěkně napsaný...

A UŽ NAPIŠ TU, JAK HO ROZMAŠÍRUJEŠ NA PAŠTIKU...HROZNĚ SI TO CHCI PŘEČÍST... ale dělej, nebo si to napíšu sama!

2 Anique Anique | Web | 7. března 2008 v 20:49 | Reagovat

dooobře,asi si hezky počkám na další díl...bo-já-chci- (ne,já MUSÍM) -vědět-jak-tohleto-dopadne...

3 NiKkusha NiKkusha | Web | 23. března 2008 v 14:42 | Reagovat

:´( :´( ♥♥♥♥ nadhernee....musiiiiiim iiiiiiiist ciiiiiiiiiiiitat daleeeeeeeeeeeej

4 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | E-mail | 4. srpna 2008 v 17:26 | Reagovat

pekneee

5 Lulusha Lulusha | Web | 12. srpna 2008 v 11:58 | Reagovat

na doporučení jsem tu.. a ah..udělala jsem dobře..jedu dál.já normálně frerardy nečtu.,jen píšu,ale proč neudělat výjimku na tomto blogu?! :D

6 fallen angel fallen angel | 19. října 2008 v 19:23 | Reagovat

chjo chudinka Gee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama