Osmá kapitola (konec)

30. března 2008 v 20:20 |  Ztráta paměti
Takže neuběhlo ani tolik času, a už tu máme poslední kapitolu... Po tomhle příběhu se mi bude stejskat... Bavilo mě to psát xD Já v týhle kapitole měla strašnou chuť napsat špatněj konec. Původně sem tam chtěla dát, že se Gee bude chtít usmířit, ale nestihne to, protože se Frank zasebevraždí. Ale já vám to neudělala xD Přece jen se happy end líp čte... No tak teď sem asi řekla všechno, co mi vlezlo na jazyk a můžete si to přečíst...:)

Oba přemýšleli v tu samou chvíli o včerejší události. Ovšem každý někde jinde. Frank hluboce litoval toho, co udělal a Gerard mu to nemohl odpustit. Situace odpovídala tomu, že se snad nadobro rozejdou. Nebyl moc pěkný den . Venku mrholilo a bylo velmi chladno. Ptáci nezpívali, ani pes do toho ticha neštěkl. Slunce se schovávalo za husté bílé mraky, které přes jemnou mlhu nebylo ani vidět. Oba chlapci seděli u jiného okna a koukali na ten zrádný svět. Proč všechno musí být tak těžké?
Gerard konečně vstal a šel si uvařit alespoň kafe. V kuchyni potkal veselého Mikeyho.
"Čau brácha.." pozdravil ho.
"Nazdar! Co seš nějakej smutnej?"
"Ale, den je na hovno.." nalil vroucí vodu do hrnku a zamyšleně to míchal.
"Jo, dyť je náhodou skvělej! Konečně sem dohrál poslední level!" nadšeně oznámil Mikey a pustil televizi.
'No jo, je mu šestnáct...' omlouval ho Gee, teď už ve svém pokoji. Pak vzpomínal, co v bráchovým věku dělal on. Taky hrál PC hry a otáčel se za holkama. Jeho nejlepří kámoš byl samozřejmě Frankie, který dělal pouze to první. "Jak to, že jsem na to nepřišel už dřív?" zlobil se Gerard. "Naivně sem myslel, že je Frankie prostě jen trochu pozadu nebo má jiné zájmy. Teď konečně vím, co za tím stálo." najednou začal Franka litovat. "Muselo to být pro něj hodně těžký.." pomyslel si a začal přemýšlet, co by v jeho situaci udělal. Nenalezl žádné kloudné řešení. Bál by se... stajně jako jeho nejlepš kamarád. Kdyby mu to řekl, zřejmě by ho poslal do oněch míst. Sice slušněji, ale tak nějak by to jistě bylo. Gerard si uvědomil, že se Frankie chytl příležitosti a chtěl si to alespoň vyzkoušet. Vlastně mu to nemůže mít za zlé.
Znovu vyhlédl z okna a rekapituloval si události po té nehodě. Každou noc si pamatoval. Všechny ty Frankovy doteky... 'Ale, vždyť se mi to líbilo!" přiznal si konečně. "Kdyby ne, tak bych to přece poznal hned!" Okamžitě znajistěl. Přece není na kluky. Nebo ano? Nemohl se vyznat ve vlastních pocitech. Přemýšlel, co bylo v jeho životě lepší. Holka nebo kluk? Neviděl v tom žádný rozdíl. Všechno to jsou lidi, tak co. Uvědomil si, že se ke Frankovi choval dost nespravedlivě. Vždyť se v té nemocnici řídil srdcem než rozumem. A to mu nemůže mít za zlé! 'Určitě teď sedí doma a má strašné výčitky!' Gerard bez rozmyšlení seběhl dolů a hodil na sebe nějaké teplé oblečení. Netrvalo dlouho a mačkal zvonek s nápisem 'Iero'
Pomalu se otevřely dveře a z nich vykoukla Frankova hlava. Měl silně napuchlé červené oči a byl ve strašném stavu. Když spatřil Gerarda, trochu se usmál a šel ho pustit dovnitř. Byl hodně překvapen. Už se smířil s myšlenkou, že svou lásku nikdy víc neuvidí.
"Ahoj, Gee....ty...jak to?"
"Víš, uvědomil jsem si jednu podstatnou věc.."chvíli se odmlčel. "Hele pustíš mě dovnitř?"
"Jo, jasně, promiň" odpověděl Frank a vedl Gerarda do obýváku.
"Fakt se ti moc omlouvám..." začal znova Frankie, teď už s větší nadějí v hlase než včera. Seděli v obýváku naproti sobě a připadali si trochu jako cizí.
"Frankie, to je dobrý. Já...vím, že ses prostě jinak rozhodnout nedokázal. Nemůžu ti vyčítat, že si se rozhodoval srdcem a ne zdravým rozumem. Já na tebe pak neměl být tak hnusný. Přehnal sem to, ale proto, že sem byl hodně překvapenej.
"Já tě chápu. Měl si na to právo. Já ti lhal a zradil tě. Mrzí mě to.."
"A teď bych ti chtěl říct tu podstatnou věc, proč sem vlastně tady..." Gerard koukal na špičky svých bot a nevěděl, jestli dělá správně. "Víš...já...uvědomil jsem si, že být s tebou se mi moc líbilo.. myslel jsem, že sem na holky, ale asi to není úplně pravda. Je mi to vlastně jedno." zvedl hlavu a pohlédl přímo do Frankových překvapených očí.
"Gee,...to sem nečekal." přiznal se Frankie. "Už sem stratil poslední malou naději, a najednou...se tu objevíš ty s tak dobrou zprávou.."
Gerard se upřímně usmál a přisedl si ke Frankovi. Dlouze se mu podíval do očí.
"Chceš se mnou chodit?" zeptal se ho.
"Že se ptáš! Ano!" nadšeně řekl Frank.
"Je tu někdo?" Gee se rozhlédl okolo.
"Ne, rodiče se vrátěj až večer." Po těchto slovech se Frankie zazubil a oba se na sebe vrhli. Vášnivě se líbali a vychutnávali si tuto situaci. Nadrženě se svlékali a byli rádi, že to takhle skončilo. Gerard své polibky posouval stále níž a cítil, jak se Frank vzrušuje. Líbilo se mu to. Hladil ho po celém těle a přejížděl prstama po každém místě. Opatrně si pod sebou Frankieho podsunul. Šel rovnou na věc, nezdržoval se nějakou moc dlouhou předehrou. Byl prostě nadržený a musel se ukojit. Chytil ho za boky a přitáhl si ho k sobě. Šel na doraz a líbily se mu Frankovy vzdechy. Přírážel častěji a rychleji. Udělal se, ale asi sám. Už ho opouštěly síly..
"Gee..." zaskučel Frank.
"Promiň, já to napravím." omluvil se Gerard a otočil ho. Začal mu ho divoce kouřit. Netrvalo dlouho a uspokojil ho. Vyčerpaně si lehl a zadýchaně oddechoval. Objali se a začali se líbat.
"Gee, to bylo to nejlepší v mém životě." přiznal Frank a pohlédl mu do očí. "seš fakt skvělej."
"Dík, ale ne tak jako ty..." mile se usmál Gerard. "Sem rád, že to takhle skončilo. Nemohlo to skončit líp."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kiwi.8.2 kiwi.8.2 | Web | 30. března 2008 v 20:25 | Reagovat

Ahojky přihlásil(a) by ses do SONC(Soutěž O Nejlepší Celebritu.....podrobnosti se dozvíš na mím blogu

plsky přihlašte..moc mi pomůžeš

2 Laivine Laivine | Web | 31. března 2008 v 1:28 | Reagovat

Hezký...nejlepší na tom byla samozřejmě závěrečná úchylárna. =D

3 devilshe devilshe | 31. března 2008 v 20:00 | Reagovat

juuuuuuchuchuuuuuuuuuuuuuuuu...sa tesim na tvoj dalsi vytvor.... a ta uchylarna :DD bola fakt dobra... :DD

4 NiKkusha NiKkusha | Web | 1. dubna 2008 v 17:02 | Reagovat

juuuuuuuuuuuuuuu♥♥♥ tak presdasa to dobre skocnilooo:P skoda ze je uz koniec:´( mi to bude chybat:P

5 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 3. dubna 2008 v 22:14 | Reagovat

aj ja som rada ze to takto skoncilo vazne to nemohlo skoncit lepsie....*potlesk* XD

6 Winy Winy | 13. dubna 2008 v 22:28 | Reagovat

Souhlasím s Geem, nemohlo to dopadnout líp :) boží povídka :)

7 Matty Matty | 23. července 2008 v 18:19 | Reagovat

To nemohlo no :) _Ježiš zase muj debilní spokojenej úsměw :D eště že mě nikdo newidí :D:D:D

8 fallen angel fallen angel | Web | 19. října 2008 v 20:14 | Reagovat

hezúúúúúúčký!

9 Chemical Writer Chemical Writer | Web | 21. března 2009 v 22:20 | Reagovat

Jak sladké a roztomilé:-) žeru šťastný konce! Opět mám spokojený a úchylný úsměv.  Jj. Ale co až všechno co tu je dočtu? To pak bude problém XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama