Temná restaurace

4. března 2008 v 18:59 |  Brutální stories
Tohle je taková sadistická povídka. Vymyslela jsem jí dneska ve škole a teď jsem jí dopsala. Ale řekla bych, že moc dobrá neni. Taková kravina :-)
Gerard pomalu přicházel ke smluvenému místu a vyhlížel Franka. Přesně teď tady mají sraz. Musejí se na něčem domluvit ohledně nového CD, na kterém by měli co nejrychleji pracovat. Gee si sedl na lavičku a přehrával v hlavě song co vymyslel po cestě. "Už by tu dávno měl být!" rozčiloval se po dlouhém pohledu na hodinky. "Proč vždycky jen on musí mít zpoždění!" Frank ho poslední dobou rozčiloval. Od té doby, co si vzal Jamiu kašlal na skupinu. Avšak měl vždycky super nápady, takže klukům docela dost vadilo, když o spoustu z nic přišli. Gerard si hluboce povzdechl a vytáhl z kapsy mobilní telefon.
"Kde sakra seš?" zařval do sluchátka. "Čekám tu snad celou věčnost!"
"Gee, promiň. Musel jsem jít ještě něco zařídit..."
"A to nemůžeš napsat alespoň SMS?!"
"Fakt sorry, já sem chtěl, ale....zapomněl.." koktal Frank.
"Hmmm. A kdy teda přijdeš?" řekl o něco klidněji Gerard.
"Tak za hodinu. Neboj, budu pospíchat"
Gee naštvaně položil sluchátko a začal přemýšlet co bude tu hodinu dělat. Nakonec se rozhodl jít do nějaké restaurace na pivo, aby si ukrátil čas. Šel pomalu po chodníku a rozhlížel se na ulici. Už to vypadalo beznadějně, protože se ocitl v opuštěné čtvrti, kde nepáchla ani noha. Nakonec ale přece jen objevil hostinec na rohu ulice, s úlevou přidal na kroku a vpadl dovnitř. Vypadalo to tam velmi divně. Ale přesně podle Geeho stylu. Těžké závěsy a všude temno a klid. Objednal si nějakou specialitu a uvelebil se u nejbližšího stolu.
Jídlo chutnalo naprosto skvěle! Velice neobyčejně. Pochtnával si tak, že snad i zapomněl na čas! Vytáhl mobil aby si posvítil na hodinky a usoudil, že má ještě půl hodiny, proto si objednal další pivo. Avšak obsluha byla naprosto strašná. Číšník po chvilce přinesl lahev a celý obsah na něj vylil! Po pár ostrých nadávkách Gerardovi nezbylo nic jiného, než se zvednout a jít si skvrny vyčistit na záchod. Dveře s cedulkou WC našel velice snadno, tak vzal za kliku a naštvaně otevřel. V místnosti byla ještě větší tma než čekal. Po prvním nejistém kroku o cosi zakopl a svalil se na zem.
"Kurva!" vykřikl a dveře se s hlasitým bouchnutím zavřely. "Kurva!" ještě jednou zaklel a snažil se rozkoukat. Nemusel ale bloumat ve tmě moc dlouho, protože nějaký chlápek v černém plášti začal zapalovat svíčky a cosi si při tom mumlal.
Jé, díky! Konečně je tu trochu vydět. Vypadla elektrika co?" zeptal se Gee. "Proto je tu všude hovno vidět" dodal pro sebe a rozhlížel se.
"Teď půjdeš se mnou..." potichu řekl onen tajemný muž a otočil se.
"Vy..." nemohl uvěřit svým očím Gerard. "Vy jste upír nebo co?"
Opravdu měl důvod se na to zeptat. Před sebou totiž spatřil neuvěřitelný výjev, jaký si nepředstavoval snad ani ve snech. Chlap měl na sobě černý plášť ke kotníkům a vysoké boty. Z dlouhých rukávů mu koukaly černé gumové rukavice. Úzký obličej doplňovaly zářivě zelené oči a malá protáhlá ústa.
"Ne, proč se mě jako na to ptáte?" zeptal se chlápek
"No, vypadáte tak. A máte divný oči..."
"To jsou kontaktní čočky. A nevim kdo z nás dvou tady vypadá jako upír"
Gerard trochu posmutněl. Tolik si přál se s nějakým opravdickým setkat, aby měl o čem psát další songy, ale byl to nesplnitelný sen a moc dobře to věděl. Zároveň však byl rád za pochvalu své image a zamyšleně následoval toho podivného člověka, který ho vedl neznámo kam. Konečně došly k nějakým dveřím. V tom se probral ze snění a zeptal se, kam že to jdou. Poté začal odporovat, protože se měl sejít s Frankem a nechtěl přijít pozdě. Otočil se tedy a chtěl jít zpět.
"Nikam nepůjdeš!" ledově oznámil chlápek. "Zůstaneš tady!"
Následovala tupá rána a Gee se bezmocně svalil k zemi....
Probudil se v zimě a tmě. Neměl páru kde právě je. Zkusil se pohnout, ale nešlo to, protože byl přivázaný k židli.
"Kurva!" vykřikl. "Jak se asi teď odsud dostanu?!"
Z rohu místnosti se začal ozývat dětský pláč. Poté i čísi mluvení a naříkání.
"Kde to sakra jsem?" udiveně se Gerard zeptal sám sebe a začínal se docela dost bát.
Najednou se rozsvítilo. Z prudkého světla musel rychle zavřít oči a ústa se mu zkřivila bolestí.
"Chceš vědět kde si?" zeptal se ho známý hlas. "No jen se podívej!"
Pomalu tedy začal otevírat bolavé oči a vnímat okolí. Najednou hlasitě vykřikl. Přímo před ním byl přivázán ke zdi postarší muž. Měl pouze jedno oko a tvářil se velice zoufale. Krev mu stékala po celém těle.
"Proč...proč je ttak bí-bílý?" Gerard se tak moc se bál...
"Ztratil už hodně krve. Říkal sem Henrymu ať jí neodčerpává tak často."
Najednou ten bílý člověk promluvil slabým hláskem: "Uteč! Uteč dokud máš síly! A čas!"
"Mlč zrůdo!" zakřičel upíří člověk a prudce ho šlehl bičem. Obal bílého chabého těla se protrhl a bič vysekl kousek seschlého masa. Jeho hlava klesla na rameno a už se nevrátila zpět.
Gee se klepal jak ratlík. Cvakaly mu zuby o sebe a vydával tiché steny. Po tváři se mu dokonce skutálelo pár slz jak moc se bál. Pomalu otáčel hlavu směrem k rohu místnosti kde se nedávno ozýval dětský pláč. Vskutku, byla tam malá holčička a měla rozřízlou jednu nohu. Z pusy jí tekla krev.
"Jo s tou by ses mohl seznámit!" řekl chladně netvor. "Annie." podíval se na klepajícího se Gerarda a zřejmě mu ten pohled dělal velmi dobře. "Jedl si její maso...." slastně oznámil a prvokativně si olízl horní ret. "Taky má vyřízlý jazyk. Mluvila moc neslušně..." chvíli se odmlčel. "A ty by sis měl dávat bacha! Za dnešek si řekl 'Kurva' minimálně třikrát!!!"
"O-omlouvám se..." koktal Gee a bylo mu na zvracení
"Pane bych prosil!"
"P-pa-pane" slzy mu už tekly proudem. To by se mu nezdálo ani v nejhorší noční můře.
"Tak se mi to líbí!" škodolibě se usmál netvor a zmizel ve dveřích.
Brečel, klepal se, to všechno strachy. Při pohledu na hodinky usoudil že se má za pět minut sejít s Frankem. Při vzpomínce na skupinu se rozplakal ještě víc. Už je nikdy neuvidí. Umře tady strašnou a pomalou nekončící smrtí... Najednou se to v něm začalo vařit. Byl vzteky rudý a viděl červeně. Při pohledu na malou bezmocnou holčičku se rozhněval ještě víc. Co si to sakra ten člověk dovoluje? To není člověk. Je to netvor! Chtěl vstát, avšak provazy byly utaženy moc pevně.
"Kurváááááá!!!" začal křičet ze všech sil. Po velké místnosti se jeho křik rozléval a odrážel se od stěn. Najednou se prudce rozrazily dveře a v nich ono děsivé stvoření.
"Řek sem ti, že takhle mluvit nebudeš do hajzlu!" zaječel a hodil po Gerardovi nůž. Kudla mu probodla ruku skrz na skrz a proměnila mu svět v zelený místo dosavadní červeně. Bolelo to jak svině. Netvor Gerarda odvázal a poručil mu sednout na zem. Poté přivedl plakající ženu. "Přišel další zákazník!" oznámil a dotyčnou prudce hodil na zeď. Vytáhl kudlu z Geeho ruky a vrazil jí přímo doprostřed toho bezmocného křehkého těla. Žena vykřikla bolestí a svíjela se na zemi. Netvor obratnými pohyby vyřízl srdce.
"Náš zákazník je labužník!" oznámil
"Ty hajzle!" Neudržel se už Gee "Jaks to mohl udělat!?!"
"Tos přehnal!" nyní se k němu obrátil a čersvě probodnutou ruku polil vodkou. Majitel končetiny začal křičet bolestí a svíjel se na zemi. Myslel, že je to jeho poslední hodinka. Netvor ho ale vzal a uložil do mrazícího boxu, aby tam trochu vychladl. Takže se Gerard znovu ocitl ve tmě a ztrápeně umrzal...
.
.
Frank přišel na smluvené místo. Gerard tam ale nebyl. "Asi se naštval..." pomyslel si, ale vzápětí usoudil že je to blbost, protože by mu Gee alespoň napsal SMS. Byl totiž velice zodpovědný a často Frankovi vyčítal jeho nedochvilnost. Kluci z kapely si také mysleli, že je Frankie moc zanedbává, ale chtěl se přeci věnovat své čerstvé manželce. Teď ale musel hledat svého nejlepšího kamaráda. Zmocnil se ho strach že se mu něco stalo. "Co když mu někdo ublížil? Třeba ho přejelo auto a teď chudák leží v nemocnici!" zděsil se. Jo, Frankie, kdybys věděl...
Bloudil temnými ulicemi nějaké neznámé čtvrti. Cestou nepotkal jediného člověka. Najednou ale narazil na restauraci přesně v Geeho stylu. Začal se bát, že se tam někde ožral jako posledně. Vešel dovnitř a nemohl se rozkoukat ve tmě. Ihned se obsluhy zeptal jestli neviděli Gerarda.
"Jo ten maník co vypadá jak upír?" přeptal se podivný chlápek v černém plášti.
"Jo, ten." odsekl Frank. "a nevim kdo tady vypadá jako upír!"
"tak ten říkal, že tu máte na něj počkat. Prej zachvíli přijde."
Frankie si tedy sedl ke stolu a objednal si nějakou specialitu podniku pro labužníky. Cosi se mu ale nezdálo. Gerard by mu nikdy nic nevzkazoval po cizích lidech. Proto neslyšně vstal od stolu a plížil se k zadnímu vchodu. Ocitl se v dlouhé chodbě. Bloudil dlouho ve tmě až objevil velice strašidelnou místnost. Myslel pořád jen na záchranu Geeho, takže neměl ani moc času se bát. Najednou vstoupil do velké chladné místnosti a zděsil se. Na zemi se válelo mrtvé tělo ženy a ke stěně byl přivázán celý bílý postarší muž. V rohu se choulila malá holčička od krve. Frank se jí zeptal na Gerarda a ona malátně ukázala k podivné truhle. To už Frankie plakal. Nemohl se koukat na tu hrůzu. Se slzami v očích se rozeběhl k truhle a rozevřel ji. To co uviděl mu vyrazilo dech. Byl to mrazicí box a v něm nehybně ležel Gerard. Měl probodnutou ruku a zkřivený obličej. Nedýchal.
"Nééééé!" zakřičel. "Gerarde to nesmíš! Žij! Utečeme! Pojď!" Frankiemu tekly po tvářích velké slzy a celý se klepal nad ztráto přítele. "Utečeme! Slyšíš?!" V tom se zabouchly dveře a chladný hlas řekl: "Neutečete! Ani ty, ani on." Tmou se rozléhal děsivě krutý smích a zvuky broušení nožů...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Michal...:D Michal...:D | Web | 4. března 2008 v 18:59 | Reagovat

máš mooc hezký blog...když ak se podívej na můj a napiš třeba nějaké komentáře:D:D:D

2 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 15. března 2008 v 14:33 | Reagovat

ty vole norlmal som sa zacala bat....a budem si davat velky pozor co zerem v restauracii....wua

3 Morbid Annapoliska Morbid Annapoliska | Web | 23. března 2008 v 14:06 | Reagovat

o moj boze!!O.o thak toto ae nee!! O.O ae je to super napisane;)

4 NiKkusha NiKkusha | Web | 23. března 2008 v 14:08 | Reagovat

ty vole sak som sa normalne ze az bala....ae krasne je to ... az na to ze sa to zle skoncilo...ja rada taketo morbidne:D

5 Romance.War Romance.War | 24. dubna 2008 v 10:47 | Reagovat

Mno,co dodat-holt fakt mazec,no

6 Night Butterfly Night Butterfly | E-mail | 3. května 2008 v 13:59 | Reagovat

myslím že si odteď budu dávat na restaurace velkej pozor:D, a nwm proč, ale nějak se mi před očima vybavil saw........:D

7 Piratka Piratka | Web | 27. května 2008 v 22:04 | Reagovat

ježišmarja......odteď nebudu mluvit sprostě...tak tohle je mazec....ty vo....heh, já se fakt bojim!

8 Simka Simka | E-mail | Web | 21. června 2008 v 19:52 | Reagovat

júúúhúúúú! od teraz nebudem chodiť do tmavých barov... nepohlo to ani teraz, ale je mi ich ľúto :(

9 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 11. srpna 2008 v 17:16 | Reagovat

ech...no coment...uáááááááhh...fuj to je šok...xD

10 Gabula Gabula | Web | 30. října 2008 v 16:52 | Reagovat

proboha =-O to teda čumím..dokonale napsaný!

jsem v šoku..:D

11 fallen angel fallen angel | Web | 12. prosince 2008 v 10:44 | Reagovat

hehe xD hej ta holka se menovala jak já xD to neumite vymyslet jinčí holčičí méno než Annie??? xDxD

12 Nicky Gee Nicky Gee | 17. října 2009 v 19:04 | Reagovat

Hustě...mému zvrácenému já se povídka mooc líbila xD

13 Lafka Frerard Way Lafka Frerard Way | E-mail | Web | 2. února 2010 v 22:29 | Reagovat

no fuj...paštiku sem ještě přežila(dneska mi dala kámoška kousek Gerarda v rohlíku) ale tohle je fakt hnus...Chudák Gee..Chudák Fee...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama