Červen 2009

What Next? 29

30. června 2009 v 14:24 | Jannica |  What next?
Měla bych začít zveřejňovat něco pořádnýho. Víte, jak to myslim... něco s myšlenkou, s rozsáhlým dějem a formou knihy, ne debility. Ne, že by mě tohle nebavilo. Ale... no, určitě mě teď chápete.

Jinak už vážně nevim, co do těch anket dávat :D

A prosím, komentujte. Mám pocit, že na mě poslední dobou docela kašlete.. Teda, ne všichni, samozřejmě:D Vám, od kterých můžu spolehlivě očekávat nějakou tu větu pod článkem, moc děkuju:)


Can´t see the rainbow 3

28. června 2009 v 9:00 | Jannica |  Cant see a rainbow

Čekali jsme na tramvaj a stále si povídali. Měli jsme se o čem bavit, bylo tu spoustu věcí, které jsme měli společné.

"Máš moc hezký hlas…" řekl najednou a krásně se usmál. "Kvůli tomu jsem tě také oslovil, líbilo se mi, jak mluvíš."

"Vážně?" podivil jsem se.

"Ano. Kolik ti vůbec je?"

Nightmare 2

26. června 2009 v 7:00 | Jannica |  Nightmare
Chjo. Dneska je vysvědčení a já se vážně bojim. Musíte mi držet palce, protože nevim, jeslti dostanu trojku nebo čtyřku z matiky. Totálně jsem totiž pokazila kompozici, tu mám prostě za pět. Je to na nic. Jestli mi profesorka nepřilepší, jsem v háji.

Proto teď radši přednastavuju články, kdyby náhodou. Ale tak na net bych se snad dostala:D

Mám vážně hrozný nervy. Jelikož o tom jaksi nevědí rodiče a dovedu si představit tu scénu, co udělaj, když mi to vážně nevyjde. Letošní pololetí je vážně na velký kulový. Ale můžu si za to sama, měla jsem alespoň jednou otevřít sešit.What Next? 28

25. června 2009 v 12:16 | Jannica |  What next?
A anketě vyhrálo znásilnění a abych pravdu řekla - jsem za to ráda. Nechtělo se mi psát trojku, posední dobou na to nějak nemám náladu. Navíc se úplně vyžívám v těch pocitech, to jste si už možná všimli:)

Kdybyste vážně moc moc chtěli nějakou prasárnu, tak napište, a já možná něco stvořim. Píšu totiž hlavně pro vás a záleží mi na tom, abyste byli spokojení:) Musíte mě ale hodně prosit, abych se překonala a něco vymyslela. A pak taky na to musím mít náladu.

Tak jo, teď už se konečně vžijte do chudinky Gerarda.Can´t see the rainbow 2

24. června 2009 v 7:50 | Jannica |  Cant see a rainbow
"Hej Gerarde!" slyšel jsem za sebou ode dveří, zatímco jsem si v šatně odkládal pracovní sako. Otočil jsem se a usmál se na Sharon, Luka a Gabrielu. "Pojď s náma ven!"

"Kam?" tázavě jsem naklonil hlavu.

"Třeba někam do klubu…"

"No já nevim," povzdechl jsem si. "Jsem hrozně utahanej… dneska byl fakt šílenej den,"¨

Nightmare 1

23. června 2009 v 16:01 | Jannica |  Nightmare
Tak tady mát první díl. Komentujte:)

Kdyby vás to zajímalo, tak TADY je na youtube video, jak hraju Welcome To The Black Parade na klavír. No, nedá se říct, že by se mi to tam zrovna povedlo, ale nechtělo se mi to znova nahrávat:D Kouknout se na to můžete, byla bych ráda:)) Odposlouchávala jsem to z CD několik měsíců :D :D


Nightmare

23. června 2009 v 14:27 | Jannica |  Frerard stories

Slibovaná povídka ze střední je tady. Je to vážně klišé, od první kapitoly poznáte, že čtete opět to samé:D No, snad mé podání bude přece jen o něčem trochu jiném a nebudete to číst zbytečně. Jo a taky nevíte, jak to skončí:)

Děj je snad zbytečné přibližovat, snad mohu říct jen to, že ne všichni jsou na první pohled takoví, jak se zdá. A o tom se zde přesvědčí Gerard, který to vypráví, na vlastní kůži:)

Psala jsem to ještě dřív než Egoistu (tzn asi před rokem), takže jsem si to musela celý zkorektorovat, bylo až neuvěřitelný, kolik jsem tam našla chyb:D Teď je to snad nějak tak ke čtení, tak si to užijte:)


What Next? 27

22. června 2009 v 21:49 | Jannica |  What next?
Fajn... net už funguje a nadále fungovat bude, jelikož je novej kabel. Takže všechno v pořádku a já od vás nebudu mít absťák:)

Co se týče konce Egoisty - jsem ráda, že se vám to líbilo a nemusíte mít strach, žádný epilog nebude:DEgoista 5 - The End

21. června 2009 v 8:00 | Jannica |  Egoista
Tak tu máme konec... Nemůžu říct, jestli mě to bavilo nebo ne, protože jsem to psala vážně před hodně dlouhou dobou. No, snad z toho alespoň něco máte.

Ještě chci upozornit na to, že nevim, jestli mi půjde net, mám totiž dost vykloktaný kabel. Teď ho tady levou rukou držim a rvu ho do toho počítače, aby to alespoň chvilku fungovalo. Takže jestli třeba někdy něco delší dobu nepřibyde, nevykašlala jsem se na vás, jen mám potíže s připojením...


Can´t see the rainbow 1

19. června 2009 v 14:06 | Jannica |  Cant see a rainbow
Máme tady první díl naší oddechovky:)
Vypráví to celé Gerard.

Jinak děkuju JajPi že si všimla té mé hrozné hrubky:D Nevím proč, ale poslední dobou mám na angličtinu nějaký blok nebo co, všude cpu dvě O. Třeba i shoop a tak :D Takže díky, už jsem si to opravila:)

Ještě dodatek: Tohle není ta ze střední, ta bude po egoistovi... (tzn zanedlouho)Can´t see the rainbow

18. června 2009 v 16:33 | Jannica |  Frerard stories

Finished - 26parts

Tak tady mám teda další povídku. Vůbec jsem jí ani nechtěla zveřejňovat, mám rozepsaný i jiný , ale ty jsou možná trochu depresivnější. Jelikož by vám možná prospěla oddechovka (A mě taky), tak jsem se rozhodla sem dát tohle.
Je to celkem klasický, sladký Frerard, v průběhu sice nějaké zápletky budou, ale nečekejte něco akčně dramatického.

Banner berte s hodně velkou nadsázkou, spíš jsem dělala blbosti než vyráběla:D Ještě uvidim, jestli ho budu dávat i k dílům nebo ne, připadá mi moc.. uhm.. infantilní na tuhle povídku. Udělala bych asi lepší, ale nejde mi aktivovat photoshop, corel paint shop už nemám, tak jsem musela pracovat ve fotofiltru (který nemá ani prolínání).What Next? 26

18. června 2009 v 14:53 | Jannica |  What next?
To je hrozná blbost, fakt:D :D
Taky se tak těšíte na prázdniny? Budu asi pořád jenom psát:D Hehe...
Už si jenom odbýt tři zítřejší písemky a zkoušky z klavíru (hned teď jdu cvičit, protože to neumím a za dvě hodiny tam mám být).
No, tak mi můžete držet palce:)
Jo a nevím, jestli zítra něco přibude (ale asi jo). Laivine mi totiž odjíždí do Ameriky, tak budu celý den s ní:)


Nový design + nějaké kecy ohledně NB

18. června 2009 v 7:15 | Jannica
Ten starý design se mi už moc okoukal, takže jsem sem dala něco zase úplně jiného. Nedalo mi to takovou práci vyrobit, ale mám ráda jednodušší věci. Nejenom, že to nezabere tolik času, ale i to celkem dobře vypadá:) Je trochu depresivnější, vlastně pravý opak toho, co tu byl předtím. Budeme si muset zvyknout.

Menu jsem úplně zrušila a dala jsem rozcestník tam nahoru pod záhlaví, ono totiž zabíralo moc místa a na stránku zbylo hrozně málo, takže to bylo dost úzký.

Ještě jsem chtěla napsat něco o konci Nancy Boy. Je sranda, jak se to půlce z vás líbí a půlce ne :D Já myslím, že takovýhle konec je o dost reálnější. Jsou od začátku dost rozdílní, bylo by divné, kdyby si pak žili šťastně až do smrti bez sebemenšího problému. Frank takový nymfoman je, byl a bude a změnit se prostě nemůže. Neznamená to, že Gerarda nemá rád, jen mu prostě nestačí.
A taky jsem nechtěla napsat další hloupě sladký Frerard, myslím, že ten tu ještě bude:D

Chci ještě moc poděkovat za všechny komentáře - ať už pozitivní nebo negativní. Ráda si přečtu jakýkoliv názor. Jsem vám za vaši odezvu moc vděčná, tak ještě jednou díky:)


Other Stories

17. června 2009 v 22:11 | JannicaEpilog

17. června 2009 v 13:48 | Jannica |  Nancy Boy
What Next? bude příště, jelikož to dnes nestíhám napsat. Tady máte tedy slibovaný epilog, doufám, že to tím neskazím.
Tohle je plánovaný konec, od začátku jsem věděla, že to bude takhle. Akorát to mělo být rozvedeno na více kapitol, ale říkala jsem si, že by se to moc táhlo a takhle je to fajn.

Takže teď už se s Nancy Boy opravdu definitivně rozloučíme. Snad jste si tu povídku užili:)Egoista 4

16. června 2009 v 15:40 | Jannica |  Egoista
Ještě než začnete číst, chci se na něco zeptat ohledně nějaké nové povídky. Lyl říkala, že chce nějakou ze střední a já zrovna jednu takovou mám rozepsanou, už poměrně dlouhou dobu. Jenže mám pocit, že je to strašný klišé. Kdyby vám nevadilo, že to není tak originální, klidně jí zveřejním. Tak si řekněte.
A můžete mi sdělit i další téma, který byste tu rádi četli, mám poměrně dost nápadů a rozepsaných věcí, takže sama nevím, co sem dát :D Byla bych opravdu vděčná za každý názor, hodně byste mi tím pomohli. Díky:)

Nancy Boy 31 - The End

15. června 2009 v 22:20 | Jannica |  Nancy Boy
Ano, opravdu je tu už konec. Ale ještě ne definitivní - bude epilog.

Vím, že mi tahle povídka bude opravdu moc chybět, bavilo mě to. Hlavně teda ty první díly a pak Christian (Pamatujete si, jak jste ho při jeho prvních výstupech v povídce úplně milovali? :D)

Tak teda ke konci řeknu to, co u každé povídky, se kterou se loučím - doufám, že se vám to líbilo:) Mě se líbily vaše komentáře a všem vám za ně děkuju:) Teď mi bude zase smutno, tak musím vymyslet něčo dalšího, čím se budu ventilovat:DWhat Next? 25

14. června 2009 v 21:50 | Jannica |  What next?
Taky se vám zdá, že jde tahle "povídka" tak trochu do míst, kde sluníčko nezasvítí? No, nejspíš trochu jo. Ale zatím mě to ještě docela baví, nejhorší je stejně vždycky vymýšlení těch anket:D A pak nevím, co psát...

Jen tak orientačně - kolik si ještě představujete dílů? Je to vaše story, tak si řekněte:D