Říjen 2009

What do they know 14

31. října 2009 v 13:11 | Jannica |  What do they know

Vím, že jsem měla zveřejnit When the dream comes true, ale poslední dobou vážně vůbec nemám čas na psaní, tak se to pokusím sepsat příště.

Tohle tu je, protože mě před asi tak před týdnem chytil nějaký amok a já napsala hrozně moc dílů dopředu, tak z toho čerpám. :)Nebezpečné Líbánky 7

29. října 2009 v 14:52 | Jannica |  Nebezpečné Líbánky
,,Poznáte toho človeka pane?"
,,Viete ho s určitosťou identifikovať?" pýtali sa ma záchranári, no ja som ich nevnímal a plakal som klačúc pri Frankieho tele. Záchranári si asi uvedomili, že zo mňa nič nedostanú a, že už niesom dalej schopný pátrať ako dobrovoľník. Dali ma odviesť k najbližšej sanitke, no ja som sa bránil, chcel som ostať pri Frankiem.
,,Nechajte ma, pustite ma, ja tu chcem zostať." kričal som a trhal som sa im z rúk. No oni sa nevzdávali a začali ma ťahať. Strašne som plakal, ale aj cez slzy som si niečo všimol. Niečo čo zmenilo moju beznádej na málú nádej.
,,To nieje Frankiee." zakričal som a srdce mi poskočilo radosťou. Bol som rád, aj keď človek čo ležal kúsok odomňa a oktorom som si myslel, že je Frankie, bol mŕtvy, musel som sa radovať, ale na vonok som to nedával najavo.
,,To nie je Frankie, moja láska mala hnedé tenisky a táto osoba ich má modré." toto zistenie mi dodalo toľko energie aby som začal znovu pátrať po mojej láske.


What do they know 13

26. října 2009 v 13:51 | Jannica |  What do they know

Bylo už opravdu pozdě v noci, když jsem zaslechl zrychlený dech a šramocení. Začal jsem se trochu bát, přece jen jsem byl v úplně cizí zemi a nevěděl jsem, co za zvířata zde může žít. Napnul jsem sluch a očima jsem rentgenoval okolí, trhl jsem sebou, když se z parku najednou vynořil Gerard. Šel rychle a něco si pro sebe mumlal, přesně jsem mu nerozumněl, ale zaslechl jsem pár sprostých slov. Byl rozčílený, to jsem poznal i na dálku.


What Next? 43

24. října 2009 v 12:52 | Jannica |  What next?
PŘEKVAPENÍ! Asi jste nečekali, že se tu objeví zrovna tohle, co? Já vím, sekla jsem se a trochu jsem se na to vykašlala, ale teď jsem konečně sesmolila tenhle díl, je zkombinován zatím ze dvou věcí, pro které jste hlasovali v anketě, ta třetí, která to taky vyhrála bude až v příštím díle. Bylo to hodně nerozhodný, takže jsem se s tím musela poprat.
Jestli si nepamatujete - skončilo v místě, kdy utíkali před Andrém. (Gerard Franka hledal a našel ho schovanýho za křovím, jak se snaží vyhnout zvukům Andrého kytary a jeho zpěvu.)
A doufám, že tohle ještě někdo čte;)

What do they know 12

20. října 2009 v 21:54 | Jannica |  What do they know

Ještě než začnete číst, chci podotknout jednu věc. Pokud jsou kapitoly moc krátké, není to proto, že bych byla líná, ale proto, že jinde by to nešlo useknout. To jen abyste si pak nestěžovali:)

A chci poprosit o komentáře, ono to vždycky úžasně nakopne :D

Tak teď už vás vážně nebudu zdržovat...When the dream comes true 7

18. října 2009 v 21:21 | Jannica |  When the dream comes true
Štvete mě s těma komentářema, fakt že jo. Nemyslím si, že je to takový problém napsat pár vět.
A omlouvám se, že teď nepřidávám každý den, ale stále jsem hrozně zaneprázdněná. Doufejte, že se to zlepší.
Jinak jsem si konečně vytvořila nějaký ten profil. Je to docela dobrá věc:D

Nebezpečné Líbánky 6

16. října 2009 v 18:34 | Jannica |  Nebezpečné Líbánky
Budova padla, ľudia začali utekať a schovávali sa pred vlnou, obrovskou vlnou prachu, ktorá sa valila ulicami a pohlcovala všetko čo jej prišlo do cesty. Tí čo sa stihli schovať a zavrieť sa do najbližších obchodou a reštaurácií mohli hovoriť o veľkom štastí v neštastí.
Ja som sa schovať nestihol a tak som sa len nemo prizeral ako sa ku mne blíži možná smrť. Prach ma obklúčil, nebránil som sa, nevládal som sa brániť a nebola ani možnosť. Dusil som sa, oči som mal zavreté. Do tváre mi šlahali kúsky víriaceho sa prachu. Potreboval som sa nadýchnuť. Kúsok odo mňa bola fontánka pri ktorej som pomáhal tej panej čo odpadla. Po slepu som sa priplazil k fontánke a vyzliekol som si tričko. Tričko som namočil do vody a prikril som si ním úst. Konečne som mohol aspom trochu dýchať. Niečo mi silno narazilo do hlavy a stratil som vedomie. Neviem po akom čase som otvoril oči, prach už pomaly ustával. Už bolo vidieť aj do diaľky, ale radšej by som to nevidel, ako vlastne by som rád nevidel a nezažil nič z toho čo sa tu deje celkovo. Pohľad na okolie bol otrasný. Ľudia mali dotrhané oblečenie, boli od krvy a na ústach si držali kúsky látok ktoré im vtedy pomáhali čiastočne dýchať tak ako aj mne.

What do they know 11

13. října 2009 v 15:23 | Jannica |  What do they know


Vypadal hrozně. Oči měl zarudlé, tváře bledé a vlasy mu padaly do obličeje, jak měl napůl sklopenou hlavu. Ruce se mu trochu chvěly, vůbec celý působil jako malé klubíčko neštěstí. Seděl tam naprosto zhrouceně a když jsem vešel, vzhlédl ke mně. Ušklíbl se. Ale ne, že by to byl zlý škleb, který by mi chtěl věnovat, abych neotravoval. Byl to spíš projev nepopsatelné bolesti, prosba o pomoc. Dalo se to vyložit všemožnými způsoby, ale věděl jsem, že mě nechce nijak ranit.


When the dream comes true 6

11. října 2009 v 22:01 | Jannica |  When the dream comes true

Omluvám se, že teď moc nepřidávám, ale o víkendu nemám tolik času, před týden se t snad zlepší:) Taky mám asi půl kapitoly What Next, ten André je tam tak zapeklitej, že jsem se úplně sekla:D

No, pokud se podaří a pokud Laivine donutím k pokračování, tak tu od ní možná bude nádherná a děsně smutná povídka. Četla jsem těch několik kapitol, co má hotových a děsně se mi to líbí, dufám, že jí tímhle trochu popíchnu:)

A teď už si užijte tohle:D


Nebezpečné Líbánky 5

8. října 2009 v 19:20 | Janhe |  Nebezpečné Líbánky
Frankie:

Keď sme prišli s Geem do Severnej veže, objavili som prekrásne a obrovské hračkárstvo. Tam sa Gee zamiloval do plyšového psíka, ktorého som mu nakoniec kúpil.
Keď sme vyšli z hračkárstva už som sa nemohol dočkať kedy pôjdeme na jedno z najvyšších poschodí budovy. Veľmi som túžil po tom krásnom výhľade. Milujem výšky. Geemu ale bolo zle a tak tam nechcel ísť. Asi som mal sklamaný výraz a Gee si to všimol, pretože ma poslal samého s foťákom a povedal, že ma počká niekde vonku. Sľúbil som mu, že mu výhlad pofotím.

What do they know 10

6. října 2009 v 21:51 | Jannica |  What do they know

Ráno nebylo o nic lepší než večer. Možná, že jsem se cítil ještě hůř. Zdál se mi hrozný sen. Byli jsme na pódiu, hráli písničky ještě z Bullets a ke mně se stále přibližoval opilý Gerard, snažil se mě líbat. V tom snu jsem se nemohl hýbat, nemohl jsem ani křičet, mluvit. Byla to opravdu jedna z nejhorších nočních můr, jakou jsem kdy zažil, jelikož tam byl tak silný ten pocit bezmoci a beznaděje. Myslím, že to dokonale odráželo mé dosavadní pocity.


When the dream comes true 5

4. října 2009 v 17:09 | Jannica |  When the dream comes true

"Nemůžu odejít."

"Jak to?"

"Pro to, co se teď stalo."

"Hele nic to neznamenalo. Alespoň pro mě ne. Omlouvám se ti, jestli máš pocit, že jsem tě nějak zneužil, ale měl jsi mi říct, že je to poprvé. Vyhodil bych tě hned."

Zase jsem cítil, jak mě pálí oči. Proč jsem vůbec do LA jezdil? Abych se takhle zklamal? Měl jsem radši zůstat doma a snít si o tom dokonalém Gerardovi, který mi padne do náruče hned, co se mu objevím před očima.

Nebezpečné Líbánky 4

2. října 2009 v 14:49 | Janhe |  Nebezpečné Líbánky
,,Frankiéééééééé, niééééééééééé" plakal som od strachu, všetci ľudia utekali čo najdalej od ohnivých padajúcich kusov rôzneho materiálu, len ja som utekal potkýňajúcim sa krokom za Frankiem. Všade vládol chaos, počul som len náreky a výkriky. Na miesto prichádzali policajti ktorí ma nechceli pustiť za Frankiem, mojim Frankiem.
,,Frankiééééé." kričal som cez držiaceho ma policajta a on sa neozýval, spanikáril som ešte viac, stále som na neho kričal a on sa neozýval, prečo mi toto robí? Prečo sa mi neozve? Vedel som, že to nie je možné aby ma počul cez ten chaos ale bál som sa, tak strašne som sa o neho bál.