What do they know 21

22. prosince 2009 v 9:50 | Jannica |  What do they know

Řeknu k tomu snad jen čtyři věci.

1. Omlouvám se za zpoždění. Moc není čas a... ano, přiznávám se. Jsem líná na psaní. Taky se mi moc nechtělo na ty dva myslet. :D

2. Poděkujte Petře, že tu je další díl. Kdyby mi nepřipomenula, že tu naposledy něco přibylo v pátek, nic bych nepsala a místo toho bych se šla válet do postele a hrát si The Sims3, i když mě to vůbec nebaví :D

3. Snad se vám tohle bude líbit >:)

4. Prosím, okomentujte mi to. Jinak začnu trucovat a to bych vám nepřála zažít! :D

Po koncertě jsem zapadl do sprchy a snažil jsem se ledovou vodou zklidnit všechny své myšlenky. Přemýšlel jsem o Gerardovi, o jeho nevypočitatelném chování. Samotného mě překvapilo, že jsem se na něj nijak zvlášť nezlobil. Kdyby se to stalo před lety, zřejmě bych vyšiloval, avšak roky zkušeností s ním se projevily a já bral všechno s nadhledem, jakoby to byla samozřejmost.

Uvědomil jsem si, že za to svým způsobem ani nemůže. Není feťák, nebere to z vlastního rozhodnutí a úmyslu. Ty prášky mu dovolují fungovat, bez nich by se složil a nikdo by nedokázal určit, za jak dlouho se zase postaví na nohy. Nemohl riskovat a z vlastního rozhodnutí přestat. Jak sám říkal, měl by pocit, že nás tak jedině zradí.

Smutně jsem se pousmál nad jeho naivitou a pořádně jsem si vymyl šampon s vlasů. Ta vůně mi ho připomínala, snad proto, že jsme většinu času používali stejný.

Zbystřil jsem smysly, když jsem slyšel, jak se potichu otevřely dveře. Člověk, co vstoupil, se zřejmě snažil být nenápadný.

"Já se tě neleknu, Gerarde," houkl jsem přes rameno a zasmál jsem se. Chvíli se nic nedělo, než konečně přišel ke mně do sprchového koutu.

"To je ledový," začal si stěžovat a překřížil ruce na hrudi, aby se alespoň trochu zahřál. Nehodlal jsem kvůli němu měnit teplotu vody, alespoň se také trochu po koncertě zchladí.

"Raději nebudu hádat, proč jsi přišel." Nastavil jsem svůj obličej proudu vody, avšak to jsem neměl dělat, protože Gee využil příležitosti a začal mě líbat na krk tak, že jsem tu hlavu nemohl dát zase dolů. Měl jsem pocit, že se utopím, obzvlášť, když se jeho dlaň ocitla v mém rozkroku.

Pořádně jsem se rozkašlal, on se polekal a ucukl. "Ch-chceš mě zabít?" vyjekl jsem mezi jednotlivými fázemi dušení, on se zatvářil hrozně nechápavě a pak se kousl do rtu.

"Promiň, nechtěl jsem."

"Ještě, abys chtěl." Utřel jsem si pálivé slzy, které mi vytryskly z očí pod vlivem vody v nosu, ústech, a ve všem ostatním.

Gerard ke mně přišel a pohladil mě po tváři, nevzdával se. Vzpomněl jsem si, jak jsem ho nedávno ve sprše odmítl, protože jsem nestál o další výčitky nebo omluvy. Teď by žádné přijít nemusely, ne?

Sjel jsem jeho mokré tělo pohledem, nebyl zrovna dokonalý, ale nejhorší také ne. Poslední dobou si dával docela záležet na tom, jak vypadá. Nevěděl jsem, jestli je to kvůli mně či ne, ale bylo mi to stejně jedno.

Vtiskl jsem se mu do náruče, jeho kůže oproti okolní vodě příjemně hřála. Pevně mě k sobě mačkal a svými dlaněmi putoval níž po mých zádech, objížděl mi boky, zatímco se snažil mi neustále koukat do očí.

Hlavu jsem měl zvedlou k němu a usmíval jsem se, prohlížel jsem si detailní rysy jeho obličeje, i když jsem je dávno znal nazpamět. Naklonil jsem se, abych se mohl otřít nosem o jeho krk. Gee se krátce zachvěl, než se sklonil a zlehka mě políbil na ústa.

Příjemně mě zamrazilo za krkem, když jsem znova mohl okusit měkkost a chuť jeho rtů, nenápadnými gesty jsem poprosil o větší polibek, který mi také s náležitou vášní daroval. Svým jazykem pronikl hlouběji, jednu dlaň umístil do mých vlasů, aby si mě k sobě mohl ještě víc přimáčknout.

Netrvalo dlouho a udělal krok vpřed, doslova se mnou praštil o zeď. Nečekal jsem to, tak jsem opět trochu vyjekl, pomyslel jsem si, že mě chce asi opravdu zabít. Zatímco si
polibky nacházely cestu pod mou bradu níž, na horní část krku, jeho ruka detailně prozkoumávala má nejintimněšjí místa. Začal jsem sténat a zalánět hlavu, připadalo mi, jakoby mě každý jeho dotek pálil a zanechával na mé kůži horké stopy.

Pevně mě chytil za nohu a zvedl jí nahoru, mé koleno si zapřel o svůj bok. Začali jsme se o sebe otírat rozkrokem, umístil jsem mu ruce za krk a sténal jsem mu přímo do ucha, věděl jsem, že ho to dostává do kolen.

Najednou mě pevně chytil za zadek a vyzdvihl mě nahoru, rychle jsem mu obmotal nohy kolem pasu, abych nespadl. On mě úplně přišpendlil k té zdi a s ďábelským úsměvem na tváři začal jazykem prozkoumávat mé tělo.

Celý jsem se kroutil vzrušením, už jsem potřeboval, aby přešel k něčemu jinému. Moc dobře to věděl, ale dělal mi naschvály. Když jsem na něj po chvíli pořádně naštvaně zavrčel, věnoval mi nevinný polibek na tvář, který se naprosto nehodil do té naší vášnivé hry, a natáhl se pro sprchový gel.

Začal si to patlat na svou erekci a já mu to rozhodně nezlehčoval tím, jak jsem mu dlaněma jezdil po obličeji a hrudníku. Líbilo se mi, jak se pokaždé ošil, když jsem mu do očí shodil vlasy, dělal jsem mu to tedy pořád.

Rychle zvedl ruku a pevně mi mezi prsty sevřel zápěstí, abych už konečně přestal. Paži mi přišpendlil někam nad hlavu ke zdi a pak mě přejel lačným pohledem. Zákeřně se pousmál, jak pobaveně sledoval můj výraz v obličeji, když mě začal pečlivě připravovat.

Celý jsem se roztřásl a svaly se mi napínaly vzrušením, kdyby mě pořád nemačkal k těm dlaždičkám, asi bych se svíjel vzrušením. Proces přípravy byl sice velice zajímavý, ale když to Gerard dělal asi půl hodiny, brzy mě to přestalo bavit.

"Tak už si pospěš…" zakňoural jsem a pevněji jsem sevřel nohama jeho nahé tělo, přitáhl jsem si ho tak blíž k sobě.

"Nechci, aby tě to bolelo." S těmito slovy se přiblížil a kousl mě do jedné bradavky, vykřikl jsem.

"Tohle bolelo." Zamračil jsem se, víc řečí jsem nestihl mít, protože mi zacpal pusu svým vlhkým roztouženým jazykem.

Konečně do mě vnikl. V tu chvíli jsem musel uznat, že mě mohl klidně ještě pár minut připravovat, jelikož ten tlak vůbec nebyl příjemný. Naopak.

Asi jsem se netvářil moc nadšeně, přilepil se tedy úplně na mě a jeho polibky najednou nabyly mnohem větší něžnosti než kdy předtím. Další příraz byl už pomalejší a mě se to začalo líbit. Uvědomil jsem si, že jsem součástí jeho těla, že společně prožíváme ten nejbližší fyzický kontakt. Ta představa mě pořádně vzrušovala a tak jsem se při dalším jeho pohybu málem zbláznil slastí.

Pomalu jsme se líbali a naše těla se prohýbala do rytmu tekoucí vody, která na nás stále padala, anižbych si to uvědomoval. Když se mé myšlenky stočily právě k ní, začala mi být trochu zima, což bylo s kombinací našeho více než rozpáleného sexu vážně zvláštní. Tváře mi hořely a prsty jsem měl studené, škrábal jsem jimi Gerardova napnutá záda. Toužil jsem po tom se co nejdříve dočkat toho nejlepšího okamžiku, avšak zároveň jsem nechtěl, aby přišel konec.

Poslední polibek před vyvrcholením byl ten nejkrásnější, jaký jsem kdy dostal. Skrývalo se v něm všechno. Vášeň i něha, láska, touha, a spoustu dalších nepopsatelných pocitů. Pak už to konečně přišlo. Gerard vykřikl, když jsem do něj bezmyšlenkovitě zaryl nehty, sám jsem si uvědomil, že budu mít záda nejspíše dost odřená. Cítil jsem teplo rychle proudící celým mým tělem, šlo od toho nejintimnějšího bodu, který nás spojoval.

Zkroutil jsem konečky prstů na nohou, pomalu jsem klouzal dolů, protože mé vzpínající se tělo Gerard
stěží udržel, když byl sám zesláblý dost. Během našeho vyvrcholení jsme se tedy pomalu svezli dolů k podlaze, na zem jsme se zhroutili až ve chvíli, kdy to všechno odeznělo.

Lehli jsme si na sebe a oba jsme dýchali jako po maratonu. Zase jsem se začal dusit, tak jsem se natáhl nahoru, abych vypnul tu hroznou ledovou vodu. Dopadl jsem zpátky na měkkou zhrouceninu, co ležela pode mnou.

"Au," zkonstatoval jsem naše poprvé jediným slovem, co mě v tu chvíli napadlo.

Otevřel oči a vážně se mi podíval do tváře. "Bolelo to?"

Přikývl jsem a začal jsem si mnout jeden loket, na kterém jsem měl modřinu neznámého původu.

"Promiň, Frankie…" Pohladil mě po vlasech a dlaň nechal přitisklou na mé tváři. "To jsem vážně nechtěl."

"Řekl jsem ti snad, že mi to vadí?"

Oba dva jsme se trochu rozesmáli. Vlezl jsem si k němu do náruče, abych se dočkal něčeho trochu něžnějšího než odřených zad. Přivinul si mě k sobě a začal mě unaveně líbat. Byli jsme celkem energičtí na to, že jsme právě odehráli další dvouhodinový koncert, přežili post-koncertové interview společně s afterparty, a bude něco kolem druhé hodiny ranní.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pansy.xo Pansy.xo | 22. prosince 2009 v 14:15 | Reagovat

To musí mít sakra vvelkou sprchu, když si tam i lehnou :d jinak jako vždycky skvělý :)

2 Petra Petra | 22. prosince 2009 v 14:18 | Reagovat

awwwwwwwwwww :)
k tomu se snad nic jinýho říct ani nedá...supeeer!

3 iWusZka iWusZka | Web | 22. prosince 2009 v 14:44 | Reagovat

Perfect.
Já podobné scény asi budu muset vynechávat, nebo se z toho asi fakt jednou zblázním. Dělá to se mnou divy.
:D

4 wiwi wiwi | 22. prosince 2009 v 19:46 | Reagovat

[3]::to asi so vsetkymi..................vazne krasne.........obdivujem tvoju schopnost popisat asi 35 min do jednej kapitoly...............dokonale...XD

5 Danduliii Danduliii | Web | 22. prosince 2009 v 20:09 | Reagovat

Líbí se mi ta fráze.."mi zacpal pusu svým vlhkým roztouženým jazykem"
:))

6 ... ... | 22. prosince 2009 v 22:02 | Reagovat

to je krásne :D fakt dobre napísané :)

7 scary scary | Web | 22. prosince 2009 v 23:00 | Reagovat

číst tohle ve škole je vážně hodně vražedné , zvlášť když hned vedle Vás sedí třídní učitelka a snaží se dělat že Vás ignoruje .
Jinak k tomu asi neřeknu víc než awww dokonalé

8 KiKuShQa KiKuShQa | Web | 23. prosince 2009 v 18:13 | Reagovat

toto bol krásny predvianočný darček.....niečo uchylné áno to som potrebovala xD....awwww úžasné xD

9 Dark_Butterfly Dark_Butterfly | 24. prosince 2009 v 13:04 | Reagovat

Většinou, když se vyhrožuje nad počtem komentářů, tak schváně komentář nenapíšu, ale tady prostě pokračování chci ... takže píšu:D
Líbí se mi:)

10 Chemical Writer Chemical Writer | Web | 24. prosince 2009 v 21:53 | Reagovat

Uh... Eh... to je... do-ko-na-lé... Trocha drsnějšího sexu nikoho nezabila ale za tu ledovou vodu bych Franka zavraždila xD hele přestaň bejt tak popisná, dělá to se mnou strašné věci tyhle erotické scény xD

11 Tea Tea | Web | 28. prosince 2009 v 14:17 | Reagovat

Vyhrožování o komentářích je to nejstrašlivější, co může autor udělat a to nejděsivější, co odradí čtenáře. Mluvím ze zkušeností :D

12 M@kAyla M@kAyla | 28. prosince 2009 v 18:42 | Reagovat

suprrrrrrrr! Ať tam vleze Ray! :D

13 Senii Senii | Web | 29. prosince 2009 v 13:32 | Reagovat

mno, já ostuda komentuju i za předchozí dva díly ;)
dostalo to zajímavý nádech, to se musí teda nechat (ne že by to předtím nebylo zajímavý!)
jen bych ráda věděla, kolik to dušení má fází ;)

14 fallen angel fallen angel | Web | 14. února 2010 v 23:27 | Reagovat

wrrrr

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama