What do they know 26

14. února 2010 v 21:35 | Jannica |  What do they know
Nooo, tohle kapitolou chci dát najevo, že stále ještě žiju:)

Nemůžu se přenést přes WTDCT, tak je tu místo toho tohle. Snad vám to moc nevadí. A nebojte, i když to tak možná nevypadá a moc často to tu teď nepřibývá, pořád na vás a na Frerard myslím, takže žádnou krizi nemám. :D Za to může jen čas..
A Gerardovi opravdu bylo lépe. Neuplynulo ani pár dní a už začal prudit ostatní, nadávat Mikeymu, že je spratek, co si neuklízí a šťouchat Raye mezi žebra. Takže se všechno vrátilo do normálu. Já většinu času pekl s Bobem, protože mi Gerardovo nové já popravdě moc nevyhovovalo. Vždycky, když jsem se k němu chtěl přiblížit, počkal jsem si raději navečer - nebo spíš na noc, kdy se uklidnil, unavil a přestal chodit po tourbusu a prozpěvovat si. Měl jsem radost, že je šťastný, nic ho nebolelo a neměl důvod se trápit, takže jsem mu to přál a nic jsem mu neměl za zlé, jen jsem doufal, že ho ta hyperaktivita přejde. Opravdu byl čiperný tak moc jako moje babička - ta za mnou pořád lezla do pokoje, třebaže jsem tam měl i kamarády, a neustále se nás ptala, jestli nechceme steak, zmrzlinu nebo jestli si s ní nepůjdeme zakopat. Nedělám si legraci, i přes svůj pokročilý věk stále cvičila aerobic.

Takže problém s Gerardem byl definitivně vyřešen a on už snad neměl žádné tajemství. Řekl mi, že mu chybí ta nejistota, když něco skrývá, a možná si vymyslí něco dalšího, po čem bych mohl pátrat. Ani bych nebyl proti, bavilo by mě to.

Mikey mohl ze svého bratra zešílet a doslova si rval vlasy. Svěřil se mi, že si vztekem ustřihl pár pramenů nůtičkami na nehty. Viděl jsem je ležet pod jeho polštářem. Musel jsem se mu smát, i když to bylo spíše smutné. Slíbil jsem mu, že si s Geem promluvím a to jsem také řádně splnil, načež se na mě Gerard naštval a tak se mnou odmítl spát.

Útěchu jsem pokaždé hledal v Bobovi. Teda - ne, že bych s ním něco měl, ale když jsem byl moc frustrovaný, dali jsme si partičku karet a já mohl na všechno ostatní zapomenout. Většinu času jsem hrál videohry a netrpělivě čekal, až uplyne ta dlouhá doba cestování a my budeme opět stát na pódiu a koukat na ty spocené tváře.

Až do dne, kdy jsme měli zase vystupovat, se mi nepodařilo Gerarda obměkčit. Asi už na mě nebyl naštvaný, ale věnoval se jen obyčejným věcem, ne mně. Myl nádobí, stlal si postel, koukal z okna, psal tu svou povídku, kreslil zrůdičky, dělal naschvály Mikeymu a probíral s Rayem hudbu. "Šukání Franka" si zřejmě zapomněl zapsat do denního pořádku.

___________

"Už jen pár minut, dělejte!" ozvalo se z vedlejší místnosti, zatímco jsem polonahý zoufale hrabal ve svém kufru. Konečně jsem našel věc potřebnou ke svému geniálnímu plánu a vytáhl jsem jí. Bylo to tričko. Bílé, obtáhlé tričko, které prosvítá, když po něm stéká voda nebo pot. Na hrudi mělo křiklavě rudý název, kvůli kterému jsem si ho zvolil. "Fuck me creepy," stálo tam.

Zvrhle jsem se pousmál a rychle si ho navlékl, přes to jsem si dal ještě mikinu, aby to nikdo neviděl před tím, než půjdeme na pódium.


Asi v půlce koncertu, když byla kratičká pauza na pití, jsem šel do rohu pódia, abych mohl svůj plán odstartovat. Svlékl jsem ze sebe tu mikinu a se spokojeným mlasknutím jsem se podíval dolů na svou hruď. Vadilo mi, že se to na mě tím potem nelepí tak, jak by mělo, a proto jsem rozšrouboval jednu lahev vody a polil jsem se tím. Trochu jsem si navlhčil i vlasy, aby mi padaly do obličeje, ve kterém se nyní odrážel můj nacvičený neodolatelný výraz.

Konečně jsme měli začít hrát. Sebevědomě jsem vystoupil z toho koutku a nechal jsem se ozářit světly. Fanoušci se nehorázně moc rozeřvali, ječeli, pískali, dělali bordel a já věděl, že jsem opravdu sexy. Jejich reakce mě potěšila, avšak něco mě přece jen zaráželo. Když světla svítila i do publika, všiml jsem si, že se děcka otáčí střídavě ze mě na Gerarda a zpět. Podíval jsem se tedy do leva, kde měl stát on, a dech se mi zadrhl v hrdle. Chvíli jsme se jen tak rengenovali pohledem a já nemohl uvěřit vlastním očím.

Gerard měl na sobě opravdu upnuté černé tílko, které mu obtahovalo všechny svaly - ano, měl je, kupodivu. To by ještě nebylo tak zarážející, ale hlavní bylo, že bílý nápis na straně říkal: "Fuck you!" a pod to
bělidlem připsal ",Frank".

Zazněla další naše písnička, automaticky jsem hrál akordy a nemohl jsem od něj odtrhnout oči. Musel jsem se smát, ta situace byla opravdu komická. Vypadalo to, jakobychom se snad domluvili. Postoupil jsem pár kroků k němu a rozhodl se, že ho ani náhodou nenechám zpívat. Když jsem byl úplně u něj, chytil jsem ho za boky a narazil si ho na sebe, začal jsem se o něj třít. Věděl jsem, že právě kazím mladou generaci tohoto světa, ale ani to nemohlo ovlivnit mou erekci. Čekal jsem, až se na mě konečně podívá, a pak jsem mu vlepil francouzáka. Hezky to do toho mikrofonu mlasklo.

***

"Proč jsi něco neřekl?" křičel na mě vzrušeným hlasem, zatímco mě hrubě vláčel do koupelny. Nastrkal mě do sprcháče a pustil na mě vodu, pak až ho napadlo mě třeba svléknout. Zatímco mě vyprošťoval z toho úžasného sexy trika, pořád po mě klouzal pohledem a čekal na mou odpověď.

"Co jsem asi tak měl říct? Ty sis mě vůbec nevšímal."

"Já tebe? Ne, to ty mě. Měl jsi říct, že se mnou chceš spát, víš, jak jsem byl frustrovaný?"

"Jasně, mohl jsem k tobě příjít a říct ti: Gerarde, hned teď mě ošukej nebo se z toho zblázním!?"

"Jo, klidně. Ohnul bych tě přes stůl."

"To že bys u-" Byl mi nacpán jazyk do krku. "-dělal?"

"Mlč už, sakra." Švihl mě přes boky mým drahým koženým páskem, než ho zahodil pryč ze sprchy. Trochu jsem sykl a vycenil jsem na něj zuby.

"A ty mě nemlať."

Byl jsem rychlejší než on, takže byl brzy celý nahý, jemu to trvalo trochu déle, protože jsem se u toho moc kroutil. Vjel mi dlaní mezi nohy a zatlačil na mou erekci, já zvrátil hlavu dozadu a praštil se o dlaždičky. Dál jsem nebyl schopný souvisle vnímat. Má záda se dřela o stěnu, mé nohy byly kolem jeho pasu a on mezi nimi, přirážel do mě jak nejlépe uměl. Vzpomněl jsem si, že jsme ve stejné poloze jako při našem prvím sexu a musel jsem se trochu pousmát.

Držel jsem ho za vlasy a tahal jsem ho, jak mnou prostupovaly naprosto odzbrojující vlny slasti. Věděl, kam mířit, aby mě to vyzdvihlo až navrchol a kroutil se ve mně přesně tak, jak zjistil, že to mám rád.

Kvůli té dlouhé abstinenci jsme se udělali opravdu rychle a nastejno. Myslel jsem, že blahem umřu, bylo to tak nádherné, dokonalé. Cítil jsem naprostou extázi, místa na těle poskvrněná jeho dotekem mě začala příjemně pálit.

A to, co následovalo potom, si už nepamatuju. Vím jen, že to odeznělo až pod peřinou, v jeho náruči, když jsem se pokoušel usnout. Byl jsem rád, že je starý Gerard zpátky.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dark_Butterfly Dark_Butterfly | 14. února 2010 v 22:45 | Reagovat

Nooo, já bych spíše řekla, že se kazíme sami :D

2 Pansy.xo Pansy.xo | 14. února 2010 v 22:47 | Reagovat

To je nejlepší! Všechno je popsaný jak to má bejt...od reakce fannoušků až po opravdu zbrklý a rtychlý sex, úplně se mi to rýsovalo v hlavě! <3 Jsi geniální!

3 Senii Senii | Web | 15. února 2010 v 8:50 | Reagovat

já jsem taky ráda, že je starý Gee zpět! ale teda, takovou šou bych  taky chtěla vidět.. ale musela jsem se gebit jak trotl, při představě, jak Raye šťouchá do žeber ;D

4 Iwet Iwet | Web | 15. února 2010 v 10:58 | Reagovat

Uááá, yes! By the way, tohle by se mělo zakázat číst ve škole, uhhh... :D
Jooo, jsi géniuus! Naprosto mě odrovnala věta "Šukání Franka" si zřejmě zapomněl zapsat do denního pořádku.
:D:D

5 Hedr Hedr | Web | 15. února 2010 v 16:15 | Reagovat

:-D mno u tý babičky sem se válela smíchy ale v tech tričkách bych si je dovedal predstavit:-D

6 scary scary | Web | 15. února 2010 v 19:35 | Reagovat

Už vím , koho mi po celou tu dobu Gerard připomíná - Kurta Cobaina -

7 KiKuShQa KiKuShQa | Web | 15. února 2010 v 21:14 | Reagovat

ááá....geniálne...dnes som nemala moc dobrú náladu ale hneď ako som videla že je tu nová časť mi nezmizol úsmev s tváre...áno stále sa tak priblbo usmievam a predstavujem si tie krásne scény čo si tak krásne opísala..xD

8 fallen angel fallen angel | Web | 15. února 2010 v 23:38 | Reagovat

já jsem taky ráda že je starý Gerard zpátky :D

9 Petra Petra | 17. února 2010 v 20:51 | Reagovat

kéž by byl starý Gerard zpátky i v realitě xD :(

úžasnej díl, jen tak dál! :)

10 Lyl Lyl | 28. února 2010 v 12:41 | Reagovat

AAAA co se to tu děje! Tak dlouho nic nepřibilo!!! Jako 2 tydny! :(

11 fallen angel fallen angel | Web | 28. února 2010 v 15:41 | Reagovat

no co toto jako? co se děje?

12 Kathy Kathy | 30. března 2010 v 1:31 | Reagovat

Naprosto geniální...
Dokonale popsané, přesně tak, jak to má být...
Úchylné...
Zvrácené...
Přesně takové, jaké to milujeme! :D
Pokráčko! :)

13 Nicky Nowak Nicky Nowak | 5. ledna 2011 v 17:34 | Reagovat

Přidávám se ke Kathy....geniálně napsané...obřas trochu psycho,ale já miluju tyhle psycho story :))

Awww....těšim se na pokráčko :))

A taky na další díl when the dream comes true :))

14 Joejoe Joejoe | 15. srpna 2011 v 1:19 | Reagovat

Vrrr. Tak teď js mě dostala. Takhle nějak to má vypadat.. ;) Ach ta komunikace. :DDD Ale kdyby si řekli, že se prostě vzájemně chtějí, tak by to nebylo takový potěšení pro fanoušky(a pro nás) ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama